דניאל קרייג, שנפרד בימים אלה בסרט "אין זמן למות" מדמותו של ג'יימס בונד אותה גילם ב-15 השנים האחרונות, הגיע להתארח בתוכנית הרדיו Lunch With Bruce בהנחיית השדרן ברוס בוזי כדי לדבר על הסרט והסביר למאזינים למה מאז ומתמיד היה מבלה בעיקר במקומות בילוי של להט"ב. 

"אני הולך לברים של גייז מאז שאני זוכר את עצמי", אמר השחקן בן ה-53 לבוזי. "אחת הסיבות היא בגלל ששם אני לא מסתבך במכות, נמאס לי שברים של הטרו מלאים באגרסיות. כשהייתי צעיר יותר לא רציתי לסיים את הערב עם איזה אגרוף, וזה היה קורה, אפילו הרבה, אז יש מקום טוב ללכת אליו שבו כולם רגועים - כולם. אתה לא באמת צריך לציין מה המיניות שלך וזה מקום מאוד בטוח להיות בו. הייתי יכול להכיר שם בנות, כי יש שם הרבה שמגיעות לשם בדיוק מאותה סיבה, אז זה היה סוג של מניע נסתר". 

אל השיחה הזו הגיעו קרייג ובוזי, שניהם חברים טובים, אחרי שנזכרו בפעם בה נתפסו ב-2010 על ידי פפראצי מבלים יחד בבר גייז בשכונת ונציה בלוס אנג'לס, מה שגרם למהומה תקשורתית, אותה קרייג תיאר כ"סערת חרא בכוס תה". 

Getty Images (צילום: Mark Sagliocco; GettyImages IL)
דניאל קרייג | צילום: Mark Sagliocco; GettyImages IL


"אני זוכר שהיו זוג נשים שישבו בבר והסתכלו עלינו, ואז אחת מהן באה לידי ודחפה אותי כדי להיות קרובה אליך", נזכר בוזי. "הלהקה ניגנה ואז מישהו שאל אותי אם המנהל שלך. ואז פשוט צעקתי עליו. 'מה זאת אומרת אם אני המנהל שלו?'. 

"מה שמצחיק זה ש'נתפסנו', שזה קצת אירוני ומוזר כי לא עשינו שום דבר לא בסדר", ענה קרייג והסביר למאזינים בדיוק מה קרה באותו ערב: "היה לנו בילוי נחמד ואני דיברתי על החיים שלי ועל איך שהם השתנו באותה תקופה. השתכרנו ממש ואני אמרתי 'בוא פשוט נלך לבר, בוא כבר, בוא פאקינג נלך, לא אכפת לי, אנחנו בוונציה'".