לכבוד השקת הסרט החדש בכיכובה, "The Card Counter", דיברה השחקנית טיפאני האדיש בפתיחות עם מגזין Out על הנאמנות ההדדית בינה ובין המעריצים הלהט"ב שלה, כמו תמיד, עם המון הומור שגרם למראיין להתפקע מצחוק ולאבד את עצמו בשיחה. 

את הראיון פתח המראיין עם הצהרה מחייבת: "הגייז אוהבים את טיפאני האדיש", עליה הקומיקאית לא היססה וענתה "טיפאני אוהבת את הגייז". "אתה יודע אני אוהבת להגיד את זה. אנשים צוחקים עלי שאני אומרת את זה, אבל אני אומרת את האמת", היא אמרה. "בגלגול הקודם שלי הייתי גבר הומו". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tiffany Haddish (@tiffanyhaddish)

האדיש הסבירה שדיברה עם אלוהים בחיים הקודמים שלה כגבר הומו וביקשה ממנו להחזיר אותה לסיבוב נוסף בתור "אישה יפה", כדי שהיא תוכל "להשיג את כל הז** שתרצה". האדיש המשיכה וסיפרה שאלוהים הסכים לבקשה, אבל הזהיר אותה שיהיו לה "עניינים, יהיו לך עליות ומורדות". 

"אמרתי 'קול, אלוהים, כל עוד אני אוכל לעשות מה שבא לי", המשיכה האדיש לקול צחוקו המתגלגל של המראיין. "ואז, הוא שלח אותי בחזרה לגוף ואני כזה 'אז אני גבר הומו כלוא בגוף של אישה שחורה. אני רוצה להשיג מלא ז** אבל אני לא רוצה להיות קלה'". 

זוכת פרס האמי כבר הפכה את הראיונות שלה במגזין Out למסורת של הרמות. בשנה שעברה, בראיון לאותו מגזין, היא שיתפה מדוע היא מעדיפה לבלות במועדוני גייז. "זה המקום היחיד שבו כל הגברים רוצים להזמין אותי לדרינק ולדבר איתי על כל מיני שיט", סיפרה. "הם אומרים 'ביץ' אני חייב לספר לך משהו', ואני עונה 'כן תספר לי הכל, אבל קודם כל אני חייבת וודקה'".