הזמרת שאקירה עדכנה בתחילת השבוע את תמונות הפרופיל והכותרת בכל הרשתות החברתיות שלה לתמונה מטושטשת של פלטת צבעים בגוונים אדום, כתום, לבן וורוד, שדומה בצורה מחשידה לדגל הקהילה הלסבית, המורכב מאותם צבעים באותו הסדר. 

המעריצים הגאים של הזמרת לא היו יכולים שלא לשים לב לדמיון בין העיצוב לדגל, ומיד החלו לעשות את הקישור המתבקש עם בדיחות וממים מצחיקים במיוחד. 

דגל הקהילה הלסבית (צילום: Vector bucket, Shutterstock)
דגל הקהילה הלסבית | צילום: Vector bucket, Shutterstock

למרות שהיינו מאוד שמחים לגלות ששאקירה יצאה מהארון כלסבית, כדאי להזכיר כי הזמרת הקולומביאנית (עם השורשים הלבנונים) נמצאת במערכת יחסים עם כוכב נבחרת ברצלונה בכדורגל ג'רארד פיקה כבר עשר שנים, והשניים הביאו לעולם יחד שני ילדים. זה לא סותר את העובדה שהיא יכולה להיות ביסקסואלית או קווירית, אבל היא מעולם לא יצאה מהארון - גם לא עכשיו. 

אז מה כן עומד מאחורי התמונה ששיתפה הזמרת? מסתבר ששאקירה שיתפה את צבעי דגל הקהילה הלסבית אחרי שהודיעה לפני מספר שבועות כי בקרוב תשיק סינגל חדש. מחר (יום שישי ה-16 ביולי) השיר יצא לאוויר העולם, יחד עם קליפ שהזמרת צילמה במיוחד. "אני מרגישה אנרגטית ומלאת השראה", אמרה שאקירה ל-Teen Vogue. "אני עושה הרבה שירים ועובדת על מיקסים לשיר שיצא ביולי". 

לאורך השנה שעוד נותרה שאקירה תוציא עוד כמה שירים, שיהיו חלק מהאלבום החדש שיצא ב-2022. המעריצים של הזמרת נרגשים במיוחד, אחרי שחיכו הרבה זמן למוזיקה חדשה של הזמרת. האלבום האחרון שלה, "אל דוראדו", יצא בשנת 2017 ואפילו זיכה אותה בגראמי, אז יש למה לצפות.