לרכוש דירה בישראל, להצליח לשלם עליה חודש חודש כל החיים, וכמובן לנסוע לחו"ל פעמיים בשנה. סטרייטים, גייז, ימניים, שמאלניים, עורכי דין וליצנים רפואיים – זה החלום המשותף לכל הישראלים. אם תרצו – החלום הישראלי. אבל בין איך שסטרייטים וגייז בוחרים את החופשה שלהם, עומדת אג'נדה שונה בתכלית.

האידיאל הסטרייטי הרווח זה לנסוע פעמיים בשנה; פעם אחת ליעד קרוב וקליל, מיוון ועד ברצלונה, ופעם שנייה ליעד חדש ואקזוטי, כמו הונג קונג או גיאורגיה. בגדול, כל מקום שזוגתך תוכל להתפעל ולהגיד: "וואו! פשוט מהמם פה, איזה כיף שיש לנו את כל הסופ"ש לעצמנו פיץ שלי!".

אבל אני כרגע רווק, ובשנים האחרונות אני נורא כועס על עצמי, כי עד שאני חוסך מספיק כסף כדי שהבנק יסכים לתת לי הלוואה שתממן יציאה מהמדינה, אני כל פעם נוסע לאמסטרדם. כי...טוסקנה יפה ואף פעם לא הייתי באיטליה, ובברלין חיי הלילה החמים בעולם, וביוון יש חופי בטן גב מפוצצים ביקיניסטיות, אבל מה אעשה עם כל הטוב הזה בלי, נו, אתם יודעים, הדבר הזה שיש רק באמסטרדם. כוונתי כמובן לצ'יפס בקונוס קרטון כן? וכך גם השנה מתוכנן לי טיולון לאמסטרדם.

ואז מגיע הסמס מ'איתן המלכה': "באיזה תאריכים אתה באמסטרדם? יש מצב שניפגש שם J"
אני: "מה לך ולאמסטרדם?! אתה אפילו לא מעשן". 'איתן המלכה': "אוי, כמה שאתה תמים! אני נוסע לאירועי הגאווה, אחרי מדריד בשנה שעברה, השנה בא לי קצת בלונדינים".
איתן הוא חברי הגאה האהוב עליי (והיחיד). ואגב, אני שמרתי אותו בטלפון כ'איתן המלך', הוא שינה ל'איתן המלכה'.

מה הסיפור של האיתן הזה? כל נסיעה שלו לחו"ל חייבת לכלול אורגיות? מה עם נופים? חופים? רומנטיקה? קולינריה? ספורט אקסטרים? שופינג? בטן גב? נדמה שכל הדברים שכל זוג סטרייטי בונה עליהם חופשה שלמה, עבור איתן הם רק חלק מהחוויה. בהמשך שיחתנו, אני לומד מושג חדש: תיירות סקס. איתן טוען שחלק מחברי הקהילה הם מה שנקרא "תיירי סקס".

אני לא יורד לסוף דעתו, אבל מסתקרן: "מה זאת אומרת תיירות סקס? זו ממש תעשייה? יש לכם איזה קטלוג של חופשות שמובטח בהן מפגשי סקס? מה זה כמו ריזורט של חילופי זוגות?
זו קטגוריה בפני עצמה בענף התיירות? זה כולל ארוחת בוקר למיטה?"

"תראה, אלא אם נסעת במיוחד למצעד גאווה גדול או פסטיבל, זה לא איזה משהו ממוסד, זה יותר סטייט אוף מיינד. נוסעים ליעדים שיש בהם קהילה גאה גדולה עם חיי לילה מפותחים כמו ברלין, אמסטרדם, ברצלונה, מדריד, ניו יורק, טוב הבנתי את הפואנטה. סוגרים דיל וקונים גם כרטיסים לכל המסיבות כדי לפגוש אלפי גייז שהגיעו לחגוג בדיוק כמוך, הבנת?".

"לא ממש. כי לפי מה שאתה מתאר המושג 'תיירות סקס' הוא אמורפי לחלוטין. גם לסטרייטים יש דילים של מסיבות, במחיר שווה לכל נפש אפשר לנסוע לקפריסין, למלון מינוס כוכב שורץ באירופאיות שנשרפו מהשמש, ולא מעט סטרייטים נוסעים לשם במטרה ברורה - לשגל כמה שיותר שיקסות. ההבדל היחיד הוא שבמשוואה הזו יש גם נשים, והן אלו שהורסות את המסיבה, כי כידוע לידי אמיתית כנועה למכבש לחצים חברתי שלא ייצא לה שם רע, בניגוד לגברים המתפארים בכך. אז בעצם תיירות סקס זו לא איזו תעשייה מבוססת, אלא מתבסס על העובדה שגברים הם חרמנים ומתירנים, ואיפה שיהיה ריכוז גדול של גייז – יהיו תמיד אופציות לסקס?".

איתן צחק, וגם הנהן בסוג של הסכמה. כי תיירות סקס או לא משנה איך תקראו לזה – העובדות הן שלא מעט הומואים יעדיפו פסטביל נוטף זיעה על פני פסטיבל המסיכות בפירנצה. האמת, גם אנחנו היינו שמחים (בהכללה גסה כמובן) לעשות כמה שיותר סקס, בכמה שיותר שפות זרות, רק שיש מישהו או יותר נכון מישהי שעוצרת אותנו.

איתן ואני למדנו לפרגן אחד לשני בקשר הבין-קהילתי שלנו, אז לאחר שאיתן יסיים לעבור על ההולנדים, אני אחכה לו בקופישופ ליד, רגוע ושליו, עם ארל גריי ועיניים אדומות. אדומות מעייפות כן?