בניגוד לרוב חבריי לא נולדתי חלק במקומות הנכונים או חלק נקודה. ולפי גריינדר, רוב ההומואים חלקים (וחטובים, ומצליחים, שמחפשים קשר רציני, אבל במקרה משתעשעים על הדרך),  ומפני שלרוב אני יוצא לפוראבר / דונה מרטין / בריטני ביץ', ששם רוב הבחורים חלקים למשעי, ולא לביף, ששם הם אפעס פחות, החלטתי לעשות מעשה – ולהוריד את השיער. אבל איך?

גילוח

תכל'ס, הגילוח לא כואב, מהיר וניתן לביצוע בכל רגע ומקום (בבית, בחדר הכושר, במשרד רגע לפני סטוץ). המין הנשי אולי יכול לגלח את הרגליים ושזה יישאר לאורך זמן. הבעיה אתנו הגברים (בעיקר אם אתם ממוצא מסוים שהשערות הן חלק מהגנים שלכם), זה שתוך שעות ספורות תהיו קוצניים כמו ראש דשא בתחילת דרכו. ויש סיכוי גדול מאוד שהלירד שמצאתם באומן ירגיש שהוא מחבק בייבי קיפוד.

חיות חמודות - בייבי קיפוד
חמוד. אבל לא כדי לישון איתו מחובק

לסיכום: מומלץ ממש לפני סטוץ או לפני היציאה למסיבה (ללא תכנון על סטוץ בשעות הקטנות של הבוקר כשהזיפים מבצבצים).

שעווה

כמו ש גווינית' פלטרו התוודתה כי קמרון דיאז אוחזת בה כשהיא עושה ביקיני (עד שלדבריה האזור ההוא מזכיר ילדה בת 8), כך גם אני ביקשתי מהשותפה שלי לאמץ את הצד הסאדיסטי ולעזור לי בניסוי. היא קפצה על המציאה (סוף כל סוף היא תוכל להחזיר לי על כל הבלגן שאני עושה בבית), והרגיעה אותי שהיא עושה את זה שנים על גבי שנים, וזה לא כואב בכלל. אז ניסינו.

אין תמונה
התוודתה שהאיבר המוצנע שלה חלק לחלוטין

עאלק לא מרגישים בכלל, איך לעזאזל אתן עושות את זה? החום של השעווה, השעווה שניגרת על הגוף והמריטה עצמה, אוי אלוהים המריטה עצמה.

מה נסגר אתכן בנות? (הכתוב מתייחס לנשים ולנשיות כאחד) איך אתן עושות את זה מאז גיל ההתבגרות? שלא לדבר על זה שאתן עושות את זה באזורים אינטימיים. אם אני אראה מישהו מתקרב אליי עם שעווה לביצים - אני אתלוש לו שיערה שיערה עם פינצטה!

לסיכום: הומואים, במידה ויש לכם חלק קטן מאוד, מאוד, מאוד שצריך להסיר ממנו שיער (אני מדבר על ס"מ אחד מרובע) לכו על שעווה. אחרת, תמשיכו לאופציה הבאה.

קרם להסרת שיער

יש בשוק כמה קרמים, ולאחר שחבר טוב  המליץ על סוג מסוים אמרתי לעצמי 'למה לא לסמוך על חברים חלקים' (לפחות מהחלקים שראיתי). הלכתי לבית המרקחת הקרוב לביתי, קניתי, מרחתי, המתנתי ו... הקאתי. האיבר שלי נראה כמו של ילד בן שמונה, ובניגוד לגווינית' פלטרו – לא הייתי מרוצה מהתוצאה.

פתאום הכול חשוף ולבן (אומנם מחמיא לאורך), אבל רבאק, הייתי צריך לשים משקפי שמש כדי להסתכל עליו. זה היה דוחה. אחרי הגועל הזה אמרתי לעצמי 'טוב, אם המקדימה חלק, לפחות שהחלק האחורי יתאים'. מרחתי, שוב המתנתי – והאמת? נייס.

שמח וטוב לבב הלכתי לחוף געש כדי לשזף את המקומות האסטרטגיים. הבעיה החלה לאחר כמה ימים. הייתי בסטוץ ולא הבנתי למה הוא נגמר אחרי עשר דקות. הגעתי הביתה, נכנסתי למקלחת וחשכו עיניי. פצעים קטנים ודוחים מילאו את הטוסיק השזוף והחלק שלי.

לסיכום: אולי תהיו חלקים, אבל תיאלצו להיפרד מחיי המין שלכם כי לבבון יהיה ישבן יותר מחרמן.

לייזר

זו האופציה היקרה מכולן, ולכאורה מבטיחה הסרת שיער לצמיתות. אז זהו, שלא! אני כרגע בן 30 ועושה לייזר מגיל 23. לצמיתות בתחת שלי! כלומר, גם שם עדיין יש שערות.

כבר 7 שנים שאני מתייצב מדי חודשיים במכון בסנטר ומפקיר את פניי (וגבי, וזרועותיי, וחזי) לעינוי סיני. דמיינו מחט קטנטנה שמחממים אותה, ואז תוקעים לכם אותה בגוף, ושוב, ושוב. כך אלפי פעמים.

הראל סקעת ועידן רול (עיבוד: עודד קרני ופאפא סוכנות צילום)
אתם פרי אהבתם של הראל סקעת ועידן רול? | עיבוד: עודד קרני ופאפא סוכנות צילום

אז נכון יש את האמלה (משחת אלחוש), אך בשבילה אתם צריכים להתגלח לפני, שימרחו אתכם ושיעטפו אתכם בניילון נצמד (ונסו אתם להסתובב ככה שעה ברחבי הסנטר כשבכל רגע אתם עלולים להיתקל בחבר אחר), ורק אחר כך להיכנס לטיפול ולהרגיש את הכול (כי מסתבר שהתור שלכם התאחר והשפעת המשחה התפוגגה).  

ואם זה לא מספיק, אז הבעיה האמיתית היא עונות השנה - שבועיים לפני או אחרי הטיפול אסור להיחשף לשמש. בקיצור, לפי לוח השנה ההומואי, יש לכם בערך יומיים לקראת סוף ינואר בו תוכלו לעשות לייזר ולא להיפרד מהגופיות.

לסיכום: באותיות הקטנות של טיפולי לייזר צריכים לכתוב "אתם תהיו חלקים לצמיתות, בתנאי שאתם פרי אהבתם של הראל סקעת ועידן רול".

מה למדנו? שתיוולדו חלקים, או שתכירו בעובדה שאתם bears . וחוץ מזה שהיה הרבה יותר נוח לכתוב את הטור הזה בלי חוקן שתקוע לי בתחת

 >> הטור הקודם של דיק טרייסי: כך ירדתי במשקל בעזרת חוקן קפה