לכבוד יום הולדתי ה-37 עלה בי רצון לשתף אנשים בסיפור שלי. אני שמח לשתף חלק מסיפור חיי, ומבקש להראות נקודת התבוננות אחרת על עולם המיניות; להסביר על התחום הטיפולי הייחודי שאני עוסק בו, ולהזמין את הגברים הנכונים להגיע אליי למסע משותף. אני מרגיש שזה הייעוד שלי - לעזור לגברים.

>> אנחנו יכולים לנחש באיזה סוג פורנו אתם צופים

>> "יהודי לא יכול להבין מה טרנסג'נדר ערבי עובר"

נולדתי בצפון כבן בכור, ואת ילדותי העברתי בין המושב לעיירה קטנה. תמיד ידעתי שיש בי משהו אחר. לקח לי הרבה שנים לקבל את עצמי ואת הנטיות הביסקסואליות שלי. להסכים לאהוב גבר, להסכים לאהוב את עצמי. בגיל עשרים ואחת עברתי לתל אביב, ומצאתי את מקומי שם. בתוך התהליך הזה, נוכחתי לראות את הבלבול שלי בתוך עולם המיניות הגברית שחייתי בו. מצאתי את עצמי מנסה להשביע רעב שלא נגמר לעולם, מנסה לקבל אהבה מגברים אחרים מבלי להצליח להעניק אותה לעצמי, מנסה לספק את האחר על מנת לזכות באהבה והערכה בתמורה.

נקודת המפנה: חיבור לעצמי ולכוחות החיים שבי

לפני 8 שנים נחשפתי לטנטרה. זה היה משהו אחר לגמרי מכל מה שהכרתי. האינטימיות שנוצרה במפגש העיפה אותי. ידעתי בתוך תוכי שטנטרה זה הכיוון. לדעת לאהוב את עצמי במפגש עם גבר וגם אישה. היתה בי תשוקה ללמוד על המיניות שלי ולקבל כלים.

זוהר לב שטרן​​ (צילום: צילום ביתי)
"לקח לי הרבה שנים לקבל את הנטיות הביסקסואליות שלי" | צילום: צילום ביתי
הגעתי למפגשי טנטרה עם מורה בינלאומי בשם בודהי. המפגשים אתגרו אותי. הוציאו ממני את כל מה "שחשבתי על עצמי". את המנגנונים שיצרתי כדי להגן על עצמי. כולנו מכירים את אותם – הפחד, הספק, האשמה והכעס שישבו לי במיניות. זאת היתה "עבודת קודש" להסכים לוותר עליהם. בכי השתחרר. ההרגשה היתה של ניקוי פנימי, טוהר פנימי. פגשתי מורי טנטרה מכל העולם שהגיעו לארץ ולמדתי מהם.

הרגשתי שההתעסקות האינסופית בשפיכה היא מקום שאני רוצה לעשות בו שינוי. למדתי הרבה סוגי נשימה ותרגולים כדי להעיר את הגוף הפיזי. למדתי לנהל את האנרגיה המינית שלי, להפוך אותה לחברה שלי ולהתמסר במיניות שלי. רכשתי כלים להעצים את עצמי. קיבלתי הרבה מאוד מתנות בדרך. הכרתי את עצמי, התחזק לי הביטחון במיניות ובחיים בכלל. הבנתי שהדרך שאני עובר היא דרך שיכולה לעזור לעוד גברים להכיר את עצמם מעבר לכל השכבות, והתחלתי לטפל.

זוהר לב שטרן​​ (צילום: צילום ביתי)
"לומדים לתעל את האנרגיה המינית שלנו לעוד מקומות בחיינו" | צילום: צילום ביתי
אני מאמין ורואה שגברים שנוגעים בעולם התוכן הטנטרי, חווים מערך רגשי בריא, הם מקבלים כלים להעצים את עצמם, את האחר ואת העונג שלהם. אנחנו לומדים על היכולת לתעל את האנרגיה המינית שלנו לעוד מקומות בחיינו – לשגשוג רגשי, כלכלי וחברתי. מעבר לזה, העבודה הטנטרית מביאה לאיזון של הגוף, הנפש והמחשבה – מביאה לשליטה מעודנת ושקט פנימי. אני רואה שגברים שעוברים את הטיפול איתי מגיעים לשקט נפשי, לומדים לאהוב את עצמם, ולומדים את הפוטנציאל שבאהבה ובמיניות.

מה באמת קורה במפגשים?

מפגשי "טנטרה לגברים" הם מפגשים באווירה נעימה ויחודית וכוללים נרות, מוסיקה נעימה וריח קטורות. במרחב נוצרת אינטימיות עטופה בקבלה, אהבה בטחון והכלה. הפגישה מתחילה בשיחת היכרות, אחריה מגיעה המדיטציה, תרגול נשימה טנטרית, עיסוי טנטרי, "טקס הסרה" של הבגדים ועוד תהליכי עומק שמגיע מתוך בית ספר בינלאומי ISTA.

זוהר לב שטרן​​ (צילום: צילום ביתי)
"מגיעים אליי לטיפול גברים שמחפשים מיניות אחרת" | צילום: צילום ביתי
לקליניקיה שלי מגיעים לשני מסלולים: מפגשים חד פעמיים ומפגשים תהליכיים. לקורס הדגל אני קורא "היהלום שבפנים" – תהליך אישי של שבעה מפגשים, שבו אני והאדם השני יוצאים למסע של גילוי תובנות ומתן כלים מתקדמים יותר.

מגיעים אליי לטיפול גברים שמחפשים מיניות אחרת, וגם גברים שרוצים לקבל ביטחון במיניות. גברים שרוצים ללמוד על המיניות שלהם ולקבל בהירות או שרוצים לגלות את הפוטנציאל ואת היכולות המיניות שלהם.

 

זוהר לב שטרן​​ (צילום: צילום ביתי)
"העבודה הטנטרית מביאה לאיזון של הגוף, הנפש והמחשבה" | צילום: צילום ביתי
שמח לשתף אתכם במכתב תודה ממטופל שסיים את קורס "היהלום שבפנים", שמדבר בעד עצמו: "אני רוצה להודות לזוהר על כל רגע שהייתי במחיצתו, על הפתיחות והביטחון שנתן לי במהלך כל טיפול וטיפול הרגשתי שיושב מולי אדם משכמו ומעלה, שנותן את כולו למען הרגש, האהבה המסירות. עזר לי להכיר יותר את עצמי, עזר לי איך להמשיך לראות את העולם עם מי שאני ,עזר לי להוציא ממני ולסלק רגשות אשמה על כל נושא ונושא שהעליתי בפניו במהלך שבע פגישות מופלאות. הרגעים המופלאים של המדיטציה ביחד עם זוהר, ההסברים על כל מהלך, המגע במקומות הנכונים והמדויקים בזמן הטיפולים, חיבוק הדוב של זוהר שידע מתי צריך להמשיך ומתי להרפות, האווירה הנעימה בקליניקה. הרגשתי שאני יכול לדבר ולהעלות בפני זוהר את כל הרגשות שלי, אם הן חבויות או גלויות, והשיחות בינינו העצימו בכל מפגש ומפגש". 

אני מרגיש שזכיתי שמגיעים אליי גברים רגישים שמעריכים ופתוחים ללמוד ולהתפתח. 

זוהר לב שטרן​​ (צילום: צילום ביתי)
"התחזק לי הביטחון במיניות ובחיים בכלל" | צילום: צילום ביתי

זוהר לב שטרן - מטפל "טנטרה לגברים" - מפגש אחד על אחד, מלווה תהליכי התפתחות אישיים

גברים שמעוניינים לעבור טיפול בקליניקה של זוהר בהוד השרון מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק העסקי או לעמוד שלו בפורטל של טנטרה ישראל.

>> הפכי נטייתך מיד? שאלי אותנו כיצד!

>> כשמפיק האירוע הוא גם החתן: החתונה הגאה של אורן ודביר