אני לא מבין על מה המהומה, אני באמת לא מבין מה הבעיה. אז יש שמועה שהרב מוטי אילון שוב שלח ידיים לתלמידים שלו. ביג פאקינג דיל. חשבתי שזה מה שעושים היום כל הכוכבים, חשבתי שזה מקובל בברנז'ה. הוא הרי לא התכוון, הם בטח פיתו אותו, לבשו חולצה צמודה מידיי עם שרוולים קצרים מידיי. וחוץ מזה, הם בטח משקרים. הרי מה האינטרס שלו? למה שהוא יסכן את המעמד שלו? בשביל איזה פרחח בן 17? הוא בטח רצה את זה.

תנשמו שנייה לפני שאתם מתנפלים עליי.

בכל פעם שמתפרסם סיפור כזה של ניצול מיני, הטרדה או אונס, תמיד יש את הכוכב התורן שילמד סנגוריה על התוקף, שיגיד עליו מילים טובות כמה הוא עוזר לחלשים וכמה הוא צדיק. בסיבוב הקודם שהיה לנו עם מוטי אלון היו אלו התלמידים והמקורבים שלו, וכן, גם כמה רבנים שטענו "שפכו את דמו", או קראו לפרסום המידע "טעות חמורה".

בסיפור הזה של מוטי אלון הוא לא הפושע היחיד. אני מאשים את הנדבנים העשירים שהמשיכו לממן את פעילותו הציבורית, כאילו נגמרו תלמידי חכמים שלא שולחים את הידיים שלהם למכנסים של התלמידים. אני מאשים את הרבנים החברים שלו, שיצאו להגנתו בצורה פומבית וכך מכשירים את ההתנהגות הבזויה שלו.

אני מאשים את החסידים המקורבים אליו שהגנו עליו בכל מחיר, הם אפילו חסמו בגופם כניסה של עיתונאים לשיעורי התורה של הרב בימים שהסיפור היה עדיין חם. אני מאשים את כל אותם תלמידים שהמשיכו להגיע לשיעורי התורה של הפושע הזה באלפים; שמוכנים להתעלם בזמן שעבריין המין המורשע, מוטי אלון, ממשיך לכאורה לשלוח את הזרועות הארוכות שלו ולנצל את תמימותם של הנערים האלה.

אני מאשים את חברי פורום תקנה, שלא פנו מיד למשטרה עוד ב-2005 עם העדויות. עדויות חמורות ש"החיכוכים" עליהם נשפט הרב אלון זה רק קצה הקרחון, אם היו עושים זאת אולי היה נשפט בחומרה. אני מאשים את בית המשפט שגזר עליו עונש קל מאוד ללא מאסר בפועל.

"מה קרה למדינה יהודית ודמוקרטית?!" (צילום: פלאש 90, מרים אלסטר, חדשות)
"איפה סמוטריץ' היה כל השנים האלה?" | צילום: פלאש 90, מרים אלסטר, חדשות

כולכם קשרתם קשר כנגד אותם נערים אמיצים, נערים שבאו לרב בבקשה לעצה ולעזרה ויצאו מחדרו מבולבלים עוד יותר. כמו טורף מנוסה הוא תפס אותם בנקודת השפל ונעץ בנשמתם המעונה את הציפורנים המזוהמות שלו. אתם נתתם לו את הכוח להמשיך לנצל את הנערים האלו, והוא ימשיך כל עוד לא תעצרו אותו.

חבר הכנסת בצלאל "גם לי יש פנטזיות" סמוטריץ', הודיע חגיגית ש"צריך להוקיע את מוטי אלון מעל כל במה". אני רוצה לגלות לכם שלראשונה בחיי אני מסכים עם בצלאל סמוטריץ', את הרב מוטי אלון באמת צריך להוקיע מעל כל במה. את החופש שלו יש לשלול לאלתר ולשפוט אותו בכל חומרת הדין.

>> "כשהיה צלצול, עידו נתן לי יד וככה הלכנו לכיתה"

>> לא רק "מה מחפש?": 5 טיפים משני חיים לגריינדר

אני רק לא מבין איפה סמוטריץ' היה כל השנים האלה? בזמן שהרב הגדול מוטי אלון המשיך בפעילותו הציבורית ללא מפריע ועל הדרך לכאורה שלח ידיים לתלמידים שלו, לבצלאל סמוטריץ' וחבר הרבנים ההומופובים שלו היה יותר חשוב להציק לקהילת הלהט"ב.

תומו חן (צילום: דוברות הטכניון)
תומו חן. "כולכם קשרתם קשר כנגד אותם נערים אמיצים" | צילום: דוברות הטכניון