העיתונאי חיים לוינסון הודיע היום (רביעי) כי יפסיק לשדר בתחנת הרדיו 103fm. בציוץ בטוויטר הסביר לוינסון כי ההחלטה מגיעה לאחר שמנכ"ל התחנה, איתמר דרוקמן, אמר לו שהוא לא יגיש מחר את תוכנית הבוקר יחד עם ינון מגל, כפי שהיה אמור לעשות. זאת לאחר התקרית בשידור ביום ראשון האחרון, שבה התפתח עימות קיצוני בין מגל ללוינסון ומגל תקף פיזית את עמיתו.

"מנכ"ל רדיו 103 הודיע לי שלא אשדר מחר עם ינון מגל", כתב לוינסון. "לדעתי, מדובר בכניעה לאיומים ואלימות פיזית ממש. לי אין בעיה לשדר עם ינון. להפך. מצווה להכות בשופרות. אם קשה לו, יכול להירגע קצת בערוץ 14 עם בועז גולן. בשל כך, החלטתי לסיים את תקופתי ב-103. חבל, כי מאוד נהניתי לשדר ברדיו הזה".

לצד הכעס שהביע על החלטת התחנה, לוינסון הוסיף: "מקום של מקצוענים. מאור צלקובניק שהביא אותי, איתמר דרוקמן שהחליף אותו (למרות ששגה פה) ואני חושב שיביא רוח טובה ואנרגטית לרדיו, העורכים אסף נבו וסער פלסנר ומלי בנימינוב ואפרת קורמן ורביע באדר. כל אנשי הדיגיטל המעולים כולם. תודה על תקופה מאוד יפה ויאללה לפרק את חמאס".

בשידור ביום ראשון, בבוקר שלאחר המתקפה הרצחנית של חמאס בעוטף עזה ופרוץ המלחמה, התפתח עימות חריף בין ינון מגל לחיים לוינסון, שבוא מגל קם והעיף ללוינסון את האוזניות מהראש. "עוף החוצה, שמעת? תכף אני אוציא ואתך מפה, שמעת?", אמר מגל ללוינסון שהגיב: "אתה רוצה להביא לי מכות? יא אפס? בוא תביא לי מכות". מגל הגיב: "כן אני אביא לך מכות, עוף החוצה, כן אני ארביץ לך. אתה לא תדבר אלי ככה. שיצא החוצה, הוא לא ישדר פה". במהלך הדברים, יצאו בתחנה לפרסומות, אולם לאחר מכן השניים חזרו לשדר את המשך התוכנית. 

ב-103fm סירבו להגיב לדברים.