טלטלה בחדשות 13: תמר איש שלום עוזבת את הערוץ, לאחר שהגישה בו במשך יותר מעשור. זאת כארבעה חודשים בלבד מאז נכנס אור צלקובניק לתפקיד מנכ"ל חדשות 13, ובצל נתוני הרייטינג הנמוכים של מהדורות הערוץ לעומת המתחרים. עם זאת, עזיבתה של איש שלום איננה מיידית - והיא צפויה להמשיך להגיש את מהדורת השבת של הערוץ בתקופה הקרובה.

מחדשות 13 נמסר הבוקר (רביעי) בתגובה: "תמר איש שלום, מהמגישות החשובות והבכירות במדינת ישראל ומעמודי התווך של חדשות 13, פנתה לפני מספר חודשים למנכ"ל חברת החדשות בבקשה לקצר את תקופת החוזה שלה. עם פרוץ המלחמה, תמר הסכימה להמשיך בתפקידה ואנו מקווים ומאמינים כי תמשיך לשבת בכיסא המגישה עוד זמן רב".

איש שלום החלה את דרכה בחדשות 13, אז חדשות 10, עוד בשנת 2004. לאחר שירותה בגלי צה"ל מונתה לתפקיד מגישת תוכנית הבוקר של הערוץ, במקביל להגשת מבזקי חדשות בטלוויזיה וברדיו. שלוש שנים לאחר מכן עזבה את הערוץ לטובת לימודים בלונדון, והייתה שליחת חדשות 2 לאירופה. עם שובה לארץ המשיכה למלא תפקידי הגשה שונים בערוץ - וביוני 2011 שבה לחדשות 10 ומונתה מונתה למגישת המהדורה המרכזית, במקומה של מיקי חיימוביץ'. 

בסוף שנת 2021, למעלה מעשור לאחר שנכנסה לתפקידה, הודיעה איש שלום כי תעזוב את מהדורת החדשות היומית של ערוץ 13 - ועברה להגיש את מהדורת השבת, תוך החלפת תפקידים עם הילה קורח. במהדורתה היומית האחרונה נפרדה מהצופים ואמרה: "אני לא הולכת רחוק, אני נשארת ממש בשכונה, החל מעוד כמה שבועות ניפגש כאן בכל מוצ"ש במהדורת השבת. אלה היו 11 שנים עמוסות, עברנו הרבה ביחד: מלחמות, אזעקות, פיגועים, שש מערכות בחירות, מגפה עולמית, אבל גם כמה זוכי פרס נובל, מדליות אולימפיות, שחרור גלעד שליט ועוד רגעים אופטימיים יותר. לשבת כאן בכיסא הזה – זו הייתה זכות גדולה ואחריות גדולה".