שר התקשורת שלמה קרעי יוצא הערב (שלישי) בחריפות נגד שר הביטחון יואב גלנט, על רקע ההודעה הצפויה מחר של ועדת האיתור על מינוי מפקד קבוע לגלי צה"ל, כשהמועמד המוביל הוא הכתב הצבאי טל לב רם. "לצערי הרב, נדמה ששר הביטחון שנבחר על ידי הליכוד וקיבל מנדט מהימין להיות שר הביטחון של מדינת ישראל, החליט כבר מזמן לצאת לכיוון פוליטי הפוך", כתב קרעי.

בהודעתו התייחס קרעי גם למועמדותן של העיתונאיות אילאיל שחר ונורית קנטי וכתב כי "למנות איש שמאל מובהק למפקד גלי צה"ל בתקופה כל כך רגישה, או את אחת משתי מועמדות הקש מהשמאל הקיצוני, במקום להפריט את התחנה או להפוך אותה לצבאית בלבד למען החיילים, בלי אקטואליה או לכל הפחות להשאיר אדם אובייקטיבי ומאחד כמו דני זקן, זה בושה וחרפה.

"כל זה, אחרי שנכנסו לגלי צה"ל לאחרונה שירית אביטן כהן ומגי טביבי. השר גלנט, אין לך מנדט למנוע תקשורת הוגנת מהציבור שבחר בך".

יש לציין כי השר קרעי אינו מדייק בדבריו לגבי המגישה מגי טביבי, וטביבי עצמה אף תיקנה את השר לגבי העסקתה בתחנה, כשצייצה ב-X (טוויטר לשעבר): "השר שלמה קרעי מדייקת אותך. לידיעתך אכן היה דיבור על הגשה בגל"צ, אבל אינני עובדת התחנה ואף לא התחלתי לעבוד בה".

בפברואר האחרון החליט גלנט למנות את דני זקן לממלא מקום מפקד התחנה, במקומה של גלית אלטלשטיין שסיימה את כהונתה. מאז נכנס זקן לתפקיד הוא הודיע על מספר שינויים בתחנה.