רזי ברקאי יעזוב את גלי צה"ל? העיתונאי רזי ברקאי התייחס היום (רביעי) בתוכנית "אזור בחירה" ברשת 13 לשינויים שיחולו בשבועות הקרובים בתחנה – שבגללם הוא צפוי, כפי שהודיע, לעזוב אותה לצמיתות. ברקאי צפוי לעזוב את התחנה בעקבות ניסוחו של "הקוד האתי החדש של גלי צה"ל" שהוא טוען שעליו עובדים בימים אלה בתחנה.

המסמך, לדברי ברקאי, "יאסור עליי ועל חברים וחברות שלי להביע את דעותיהם תוך כדי השידור. אני לא אתחייב למסמך הזה וזה אומר שבעוד ארבעה שבועות אני עוזב את גלי צה"ל. מי ייאלץ להתחייב לו? יש כוונה להחזיר את ברדוגו לתחנה - הוא יאופיין לא כתוכנית אקטואליה, אלא תוכנית של דעה אישית. אז ברקאי שהוא אקטואליסט יאסרו עליו להגיד את דעותיו וברדוגו חופשי לגמרי. אני ראיתי מה שברדוגו אמר, מפקד התחנה הנוכחי הוא שליח של ברדוגו. בזה אני אסתפק".

המסמך המדובר יוגש בעוד כשבועיים, ולדברי ברקאי, שיצא לפנסיה לפני יותר משנה אך המשיך לשדר אחת לשבוע – הוא לא ימשיך בחוזה מול התחנה.

השינויים בגלי צה"ל מגיעים אחרי שבמרץ האחרון, שר הביטחון מינה לתפקיד ממלא מקום מנהל התחנה את דני זקן במקומה של גלית אלטשטיין - בתום שנתיים, לאחר שגלנט החליט לסיים את תפקידה. בהחלטתו על מינוי זקן, פעל בניגוד להמלצת ועדת האיתור המקצועית, שבחרה בפה אחד במנכ"ל רדיו 103fm - אור צלקובניק לתפקיד. "אשתמש בכל גרם ניסיון שצברתי לניהול מקצועי ונכון של התחנה, בהגינות, ותוך שיקוף של צה"ל והחברה הישראלית לגווניה", מסר זקן עם כניסתו לתפקיד.