אחרי עוד פיצוץ - התנאי של בן כספית לחזור לשדר: העימותים החריפים בין בן כספית לבין ינון מגל בתוכנית הרדיו שלהם כבר הפכו לעניין שבשגרה, אבל כעת נראה שהמתח בין השניים עולה מדרגה. אחת ההתנגחויות האחרונות בין השניים הובילה לכך שכספית יצא לחופשה בת שבוע מהתוכנית עם מגל, בהחלטה משותפת עם התחנה - אך בשלישי האחרון, אחרי עוד פיצוץ, כספית הודיע כי הוא יוצא לחופשה נוספת, הפעם ללא התראה מראש. 

"הדבר שהיה קבוע פה כל השלוש-ארבע שנים", אמר כספית בשידור האחרון של השניים ביחד ב-103FM, כשמגל מתפרץ לדבריו: "אני מיציתי את הפורמט הזה, אמרתי גם אתמול לצלקובניק (מנכ"ל התחנה אור צלקבוניק, ג"מ), אגב גם את הוויכוחים האלה מיציתי בן". כספית המשיך: "נשלח אתמול ווטסאפ, חשבתי שאתה מקבל את מה שצלקובניק קבע אתמול. אז אתה תקרא אותו עוד פעם". בתגובה אמר מגל לכספית: "אז בסדר תדבר, בבקשה". בסוף הגיב כספית בכעס ועזב את השידור: "טוב, בסדר, סבבה. מיציתי, סליחה ותודה. יאללה ביי לך".

כספית ומגל התייחסו בשיחתם להודעה שהגיעה מטעמו של צלקובניק - ומשתמע כי אותה הודעה מכילה בתוכה מעין נהלים שיעזרו לשניים לשמור על התנהלות תקינה בזמן שידור. עם זאת, בהתחשב בדברים שנאמרו בתוכנית האחרונה, נראה כי כספית חש שמגל לא מיישם את דבריו של המנכ"ל. ל-mako נודע כי לאחר העימות הזה, כספית הודיע לאנשי התחנה כי הוא טס לחופשה פרטית מעבר לים. כך, ובשונה מאשר בחופשתו הקודמת, הפעם כספית ייעדר גם מהתוכנית שאותה הוא מגיש עם אריה אלדד. 

גורמים המעורים בפרטים אמרו בשיחה עם mako כי מנכ"ל התחנה אור צלקובניק, יחד עם צוות התוכנית של מגל וכספית, מטפלים בנושא ועובדים על יישור ההדורים. עוד אמרו אותם גורמים כי צלקובניק וצוות התוכנית "עושים מאמץ להחזיר את בן כספית לשידור עם מגל כבר ביום ראשון הקרוב". 

גורמים נוספים טוענים בשיחה עם mako כי כספית הציב תנאים לחזרה לשידור משותף עם מגל. לפי הגורמים, כספית הציב כמה תנאים, כאשר אחד מהתנאים הוא שתהיה חלוקה ברורה בין השניים בזמן השידור: בזמן שכספית ידבר, מגל לא ייכנס לדבריו, וימתין עד שכספית יסיים את דבריו כדי להגיב. עד שכספית יחזור לתוכנית, מי שיגיש לצידו של מגל הוא חיים לוינסון. 

מרדיו 103FM לא נמסרה תגובה.