עוד תקיפה של עיתונאי: כתב ערוץ 14, עתי שלו, הותקף היום (שני) בהפגנה נגד החקיקה המשפטית מחוץ לכנסת. התקיפה הזו מצטרפת למספר תקיפות נגד עיתונאים אמש (ראשון) בהפגנה בעד החקיקה המשפטית שהתקיימה בקפלן, שם המפגינים תקפו את כתבי חדשות 12 גלעד שלמור ואורי איזק, את כתב כאן 11 איציק זוארץ ואת מגישת חדשות 13, נגה ניר נאמן

בתוך כך, אגודת העיתונאים ירושלים הודיעה כי תקיים כנס חירום בעקבות התקיפות החוזרות של עיתונאים: "חברי הנהלת אגודת העיתונאים ירושלים ישתתפו מחר בכינוס חירום של מועצת העיתונות על רקע מקרי האלימות החמורים נגד עיתונאים ועובדי תקשורת בעת האחרונה. הבוקר דווח כי כתב ערוץ 14 עתי שלו הותקף במהלך שידור מההפגנות נגד ההפיכה המשטרית בירושלים. זה מצטרף לדיווח על כתב חדשות 12 גלעד שלמור שמנעו ממנו בכוח לשדר אמש בהפגנה למען הרפורמה המשפטית, בקבוק הושלך לעברו של כתב כאן 11 איציק זוארץ וגם מגישת חדשות 13 נגה ניר נאמן דיווחה על מפגינים שניסו לחסום ולתקוף אותה ברכבה".

יו"ר (בשיתוף) של אגודת העיתונאים ירושלים, עפרה סתת מילוא ומיקי קליין מסרו: "במיוחד ביום הטעון הזה, אנו קוראים למפגינים ולציבור הרחב לשמור מכל משמר על זכותם וחובתם של העיתונאים ועובדי התקשורת לבצע את מלאכתם. המשטרה פעלה אמש כדי להגן על עיתונאים ואנו מצפים שכך ייעשה גם בשעות אלה ובעתיד".