פרסום ראשון: מ"מ מפקד גלי צה"ל דני זקן מעלה הילוך בעבודה על הרפורמה בתחנת הרדיו גלגלצ. ל-mako נודע היום (ב') כי זקן בוחן לראשונה הגבלת כהונה של מנהל התחנה, תפקיד שאותו מאייש בשנים האחרונות נדב רביד. בנוסף, זקן צפוי להיפגש עם בכירים בתעשייה, שלא מרוצים מהקו המוזיקלי של התחנה - וטוענים כי היא מתעלמת מהם באופן מובהק. 

לפי גורמים המעורים בפרטים, זקן - שנמצא בעיצומה של רפורמה בגלי צה"ל בתקופה האחרונה - "קיבל מספר פניות מזמרים שונים, לא רק מהז'אנר הים-תיכוני. הוא ייפגש איתם, ישמע את טענותיהם נגד הקו של התחנה המוזיקלית, ולומד את השטח בעניין". באשר להגבלת הכהונה של מנהל התחנה, הסבירו אותם גורמים כי זקן בוחן את הדברים על מנת ליישמם. זאת, לדבריהם, ללא קשר למנהל התחנה הנוכחי רביד, שבעניינו מתקבלות תלונות מאנשי תעשייה רבים.

זקן, שנכנס לתפקידו כממלא מקום מפקד גלי צה"ל בחודש מרץ, התבטא בחודש שעבר על שורת המהלכים והחידושים שיבוצעו בפעילות התחנה. במהלך טקס הסיום החגיגי של קורס העיתונאים של גלי צה"ל, סיפר זקן על רפורמה מתוכננת בתהליכי המיון והקבלה לתחנה הצבאית. בתחילת החודש התייחס לשינויים גם המגיש הוותיק רזי ברקאי, וטען כי יעזוב את התחנה בעקבות ניסוח "הקוד האתי החדש של גלי צה"ל". בין היתר טען ברקאי כי "מפקד התחנה הנוכחי הוא שליח של ברדוגו". 

מגלי צה"ל נמסר: לא מגיבים על תוכניות עתידיות".