עוברת למתחרים: נטעלי שם טוב מצטרפת לחדשות 13. העיתונאית והמגישה נטעלי שם טוב מצטרפת לחדשות 13 ותגיש את מהדורת שישי. שם טוב, מגישה מוערכת ומי שעד לאחרונה הגישה תכניות אקטואליה מרכזיות בחדשות 12, תוביל את מהדורת שישי של חדשות 13 במקום אילה חסון, שכזכור עזבה לטובת כאן 11. במקביל, תצטרף שם טוב להגשה זוגית של "המטה המרכזי" בימי שבת בערב, ותגיש לצידו של ספי עובדיה.

שם טוב בת ה-39 החלה את דרכה העיתונאית כמגישה במהדורת החדשות המקומיות ופילסה את דרכה לקשת 12 לפני כעשור. מאז, מילאה בערוץ תפקידי הגשה שונים.

מאבירם אלעד, מנכ"ל חדשות 13, נמסר: "אנו שמחים על הצטרפותה של נטעלי שם טוב למהדורת חדשות 13. נטעלי היא עיתונאית חדה, מראיינת ללא פשרות ומגישה סוחפת. אין לי ספק שתביא את קולה הייחודי ותוביל את התכניות בהצלחה רבה". 

הצטרפותה של נטעלי שם טוב לחדשות 13 מגיעה דווקא בעיצומו של גל עזיבות - כאשר עיתונאים בולטים מרשת 13 פורשים מתפקידם בערוץ לטובת ערוצים אחרים: בין העוזבים אפשר למנות כמובן את אילה חסון ושרון גל, שעברו לכאן 11 ולערוץ 14 בהתאמה, וגם את משה הרוש, שהיה העורך הראשי של מהדורת שישי ברשת 13 - ולאחרונה עבר לערוץ 14.