סימני מתיחה, מכירה? ברור שכן. אם לא אצלך, אז אצל החברה הכי טובה שלך או אצל אמא שלך. סימני מתיחה הם חלק מהעדויות שהחיים מותירים בנו כדי להזכיר לנו את הדרך המעניינת שעברנו. במקרה הזה: לידות. ומשום מה כשאלה מגיעים על דוגמנית יפה במיוחד, זה מרשים אותנו במיוחד. או סתם נעשה ויראלי להחריד. המטרה הטובה, האמצעי – עם זאת – כבר מרגיש לנו לעוס וקלישאתי.

ובכל זאת, הכירו את המסעירה השבועית שלנו: הדוגמנית האוסטרלית רובין לאוולי, שלא הצליחה כדוגמנית רזה והפכה להצלחה מסחררת כדוגמנית למידות גדולות. לפני כמעט שנה, התראיינה הדוגמנית שהייתה בחודש שביעי להריונה למגזין קוסמופוליטן. אחת הכותרות שיצאו מתוך הראיון הזה הייתה "הדוגמנית שוקלת להפיל בעקבות סימני המתיחה שלה". מיותר לציין שהרוחות רעשו והטוקבקיסטים לא שקטו.

"זה כל כך כאב לי במיוחד כי זה כלל לא נאמר על ידי. אני רגילה שתוקפים אותי על כל כך הרבה דברים, אבל על מילים שמעולם לא אמרתי? ועוד לחשוב שאקח חיים של מישהו אחר בגלל סימני מתיחה?", אמרה הדוגמנית המזועזעת. בשלב מסויים, היא מספרת כי לא קיבלה שום הגנה מיחסי הציבור וכותבת הראיון, עד שפנתה אליה באופן אישי וביקשה לפנות אל לבה שכן הסערה סביבה מפעילה לחצים גדולים במיוחד בהיותה בהריון. הכתבה הוסרה בעקבות בקשתה.

Almost a year ago, an interview from a very honest maybe too honest conversation with a friend was manipulated and taken...

Posted by Robyn Lawley on Thursday, October 22, 2015

כעת, אחרי שילדה, החליטה לאוולי לנקוט צעד ברור והיא פרסמה את גופה העירום, כשהיא מהדרת את אותם סימני מתיחה מדוברים. "אנחנו משקיעות כל כך הרבה אנרגיות וזמן בעקבות לחצים חברתיים שאומרים לנו איך אנחנו צריכות להיראות ואנחנו שוכחות כמה אנחנו יפות. למי אכפת? תהיו אתן, תהיו אמיצות, רועשות, גאות והשקיעו את המאמצים שלכן על מה שבאמת חשוב. ולכל מי שמרגישה רע עם עצמה אחרי הלידה – זכרי שאת לוחמת, יצרת חיים בתוכך". תכלס, צודקת.

>> סימני מתיחה: נשים משוויצות בגאווה