צילומי הריון בחורף (צילום: whitephotographie)
דווקא בחורף | צילום: whitephotographie

כולנו הרגשנו בשבוע האחרון שהחורף כבר כאן וכמו שזה נראה כרגע, הוא לא עומד לעזוב אותנו בקרוב. הריוניות החורף נוהגות להיכנס אל תוך הסטודיו החמים לצורך צילומי ההריון שלהן בעיקר בשל הטמפרטורה הנוחה שפותרת לא פעם את בעיית המלתחה. אחרי הכול, להצטלם בהלבשה תחתונה ולחשוף את הבטן זה לא דבר שקל לעשות בטמפרטורה של 6 מעלות בחוץ. אבל מה באשר לכן, אותן נשים שמחפשות דווקא את העניין שבצילומי החוץ ו"ונקלעו" לתוך הריון בעונה הקרה?

המחשבה על מעילים שכמעט לא נסגרים על הבטן לא עושה ממש חשק לצאת ולהצטלם בחוץ ומלתחת החורף אצל רובנו פחות מרשימה ומחמיאה ממלתחת הקיץ. אבל אני דווקא אשמח לתת לכן קצת השראה לצילומי חוץ, דווקא בחורף הרומנטי. איך עושים את זה? כמה טיפים: 

צילומי הריון בחורף (צילום: rachelelizabeth)
הסוד הוא בשכבות | צילום: rachelelizabeth
צילומי הריון בחורף (צילום: pinksugarphotography)
רק תדאגי שלא יירד עלייך גשם | צילום: pinksugarphotography

מה תלבשי ואיך תתאפרי?

הסוד הוא בשכבות
כשאומרים לי שכדאי להתלבש בשכבות בחורף - אני מיד נזכרת במסע לפולין ובגטקעס שאמא שלי הכריחה אותי לארוז במזוודה (הם כמובן באו על חשבון בגדים הרבה יותר יפים שאני רציתי לארוז), אבל דווקא כשמדובר בצילום הריון בחוץ -  השכבות נראות ומצטלמות מצוין. תחשבו על עליוניות נופלות וזורמות, ג'קטים מחוייטים, ווסטים מעניינים (מפרווה או מצמר למשל) וסריגים עבים ומחממים.

צבעוניות.
בכל סוג של צילומים חשוב ליצור עניין באמצעות צבע. הצבעוניות צריכה להתאים גם לגוון העור שלכן וגם לסביבה בה תצטלמו. הגוונים הטובים ביותר לחורף הם דווקא הגוונים המנומנמים יותר כמו כחול כהה, בורדו, אפורים, גוונים של צבעי עור כהים, סגולים דהויים, אדומים, כתומים וחומים.

אקססוריז
למי שתצטלם בחורף יחמיאו במיוחד אביזרים גדולים יותר מבדרך כלל, שרשראות עם נוכחות וצבע, צעיפים עבים לאיזור הצוואר והחזה, עגילים וטבעות. יכולת ההתאמה חשובה מאוד כדי לא ליצור מראה עמוס ולכן אפשר תמיד להביא תיק עם כל האביזרים הרלוונטים ובמעמד הצילומים פשוט להחליף כל פעם לאביזר אחר, הדבר יתרום גם לגיוון בתמונות.

צילומי הריון בחורף (צילום: lilycamelia)
תנצלי את השלג. זה להיט | צילום: lilycamelia
צילומי הריון בחורף (צילום: athenapelton)
צעיפים שולטים! | צילום: athenapelton
איפור ושיער.

ככלל אני לא ממליצה למצולמות שלי להכביד באיפור. חשוב שיהיו דגשים מסויימים באיזור העיניים והלחיים אבל התחושה הכללית המומלצת צריכה להיות טבעית ונקייה. מבחינת השיער דווקא בחורף יש לנו הרבה יותר אפשרויות, הלחות והחום לא מציקים ולכן ניתן להצטלם בשיער פזור, אסוף ברישול או בצמה קלועה.

לסיכום צילומי ההריון בחורף ממש לא חייבים להתבצע בסטודיו, רק צריך למצוא יום יבש. שיהיה לכולנו המשך חורף חמים ונעים.  
צילומי הריון בחורף (צילום: pinksugarphotography)
רק תדאגי שלא יירד עלייך גשם | צילום: pinksugarphotography
פאשניסטה lovetaza (צילום: מתוך הבלוג lovetaza)
הכי פאשניסטה | צילום: מתוך הבלוג lovetaza
קלי היקס - הריונית שיק (צילום: kellyhicksdesign)
נוף לבן | צילום: kellyhicksdesign
קלי היקס - הריונית שיק (צילום: kellyhicksdesign)
מראה הסבתא, הכי שווה בעיר | צילום: kellyhicksdesign

ענבר גרושקה היא צלמת הריון, ילדים ומשפחה ובעלת הבלוג מצלאמא

>> עשי זאת בעצמך: כך תצטלמי בשביל שניים
>> קנדה: תאומים נולדו בהפרש של 8 ימים

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים