קים קרדשיאן בשמלה לבנה
להזכירכם, אישה בהריון אמורה לעלות במשקל
כשאת בהריון, דומה שאת ובמיוחד הבטן שלך נעשות נחלת הכלל. כולם מרשים לעצמם לגעת, לכולם יש מה להגיד ועוד יותר להטיף. וכשאת סלבריטאית בהוליווד, כמו קים קרדישיאן, התופעה נעשית חמורה ופרוצה עוד יותר: מחובבי הריאליטי ועד החבר'ה שלך מלוס אנג'לס, מטוקבקים ועד ביקורות טלוויזיה - אף אחד לא חוסך ולא שומר דבר בבטן.

מצד שני, קים קרדישיאן יודעת טוב מאוד שלא חשוב מה אומרים עלייך, העיקר שמאייתים את השם שלך נכון. ואחת עם שם משפחה כזה, בהחלט יכולה להעריך את ההישג. ובכל זאת, מאז נכנסה קרדישיאן להריון, היא מסובבת את ראשיהם של כולנו – בעיקר בשל עלייתה במשקל ובחירותיה האופנתיות לחבוק את הבטן הגדלה. נחלת הכלל, כבר אמרנו?

"כולנו צריכים להיות יותר אדיבים כלפי נשים בהריון"

בזמן שביומיום, רבים התענגו על מבנה הגיטרה והישבן בהם מתהדרת הגברת, בהריון שלה, אנחנו לא כל כך נחמדים ומפרגנים. אומרים שהיא שמנה, שהיא לא מבינה את מבנה גופה, שהיא מתלבשת בצורה זולה ובכל יום מתפרסמות שלל תמונות בשלל זוויות לא מפרגנות. אבל כנראה שיש גם נשמות טובות בהוליווד, כי הנה כמה נשים שביקשו לדבר בשבחה של קימי וההריון.

קים קרדשיאן מעקב היריון
מעקב הריון אופנתי
קים קרדשיאן בפריז (צילום: splashnews, splash news)
אדומה בפריז | צילום: splashnews, splash news

ג'מה דון טאטום, הריוניות בעצמה, אמרה למגזין PEOPLE: "בואו כולנו נהיה יותר נחמדים ואדיבים לאישה בהריון. זה ממש לא צריך להיות סביב כמה היא עלתה במשקל או ההחלטות האופנתיות שלה וכן הלאה. זו תקופה מדהימה בחייה של אישה. נסו ליהנות מהתהליך. זאת לא תחרות"

דוגמנית העל מהניינטיז, הלנה כריסטנסן, יודעת דבר או שניים על משקל וביקורת. "הדרך בה מטרידים את קים קרדישיאן מזעזעת ומעורר גועל. הציבור נעשה בריוני כלפיה רק כי הוא לא מרוצה מצורת הגוף שלה – אין נמוך מזה. אף אחד לא צריך להישפט לפי הדרך בה הוא נראה, אבל לשפוט אישה בזמן הריונה? זה פשוט רע. אישה בהריון לא צריכה להישפט על גופה. נקודה".

קים קרדשיאן תחתונים
לא רק הבטן מעסיקה את כולם
גווינית פלטרו שעברה 2 לידות ושמרה על פיגורה נאה לאורך כל הדרך, אמרה: "אני חושבת שנשים באופן כללי צריכות לתמוך אחת בשנייה, במיוחד בתקופת ההריון. זו תקופה לא פשוטה וקים נראית פשוט יפהפה. אה, ואנחנו אמורות להעלות במשקל בזמן ההריון, כך בדיוק אלוהים תכנן".

גם הדוגמנית מולי סימס חזק במחמאות. "קים פשוט כל כך שמחה שהיא בהריון ושהיא בדרך לשלב חדש בחייה. אהבתי את הדרך בה אימצה את ההריון הזה ואת העובדה שהיא ממשיכה ללבוש את הבגדים שהיא רוצה. אני אפילו קצת מקנאה בה".

קים קרדשיאן MTV (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לא מוותרת על הלוק של פעם | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
אין תמונה
היא יצאה!!! למישהו יש מה להגיד על זה?

טרייסי אנדרסון, מאמנת הכושר של הסלבס, אמרה: "אני כל כך מתרגשת לקראת הפיכתה לאמא ואני כל הזמן אומרת לה שעליה להירגע וליהנות מהרגע. תעלי במשקל – למי אכפת? אני אוכל להחזיר אותך לפיגורה טובה מאי פעם. אני חושבת שכל הביקורת כלפיה היא מגוחכת ונוראית. זה מאוד עצוב שאנחנו עושים את זה".

מה ההערה הכי נבזית שאת קיבלת בהריון על האופן שבו נראית והתלבשת? שתפי אותנו

>> הריון שיק: לילו שלו מתלבשת הכי בסטייל בהריון

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של 9 חודשים