הריון סקסי (צילום: Jon Patton, Istock)
סקס בהריון - מתבקש. ואיך זה מרגיש? | צילום: Jon Patton, Istock
עשיתם כבר הכל. בכל מקום. על כל דבר. בעידן שלפני הילדים, סקס היה משהו אחר. כמו השלפוחית שלנו. אבל אז, מתישהו בחודש שישי, פתאום זה נהיה אישו. לך כבר כבד ולא הכי נוח, הוא גם לא סגור על מה זאת הבטן הזאת ואיפה שמים אותה. כן, הסקס בהריון משתנה, בהנחה שאתם מאלה שמקיימים אותו, ובמגזין קוסמופוליטן החליטו לנסות להבין מה עובר על בני הזוג שעושים איתנו סקס הריוני. אז הם פשוט נתנו לכמה גברים לספר איך בדיוק זה מרגיש לעשות סקס עם הפרטנר שלך והבטן שלה. הנה, במילים שלהם:

1. דייב, 29: "בשלבים המוקדמים של ההריון זה לא מאוד שונה. אבל ברגע שאתה מרגיש את התינוק בועט בפעם הראשונה, אתה נהיה הרבה יותר מודע לזה שיש בן אדם נוסף שם, בזמן שאתה מפמפם. זה משהו ש...אתה לא יכול לחשוב עליו".

2. כריסטופר, 31: זה בסדר גמור. חשבתי שזה יהיה מוזר אבל זה לא. פשוט אי אפשר לעשות את זה בתנוחות מסוימות כבר לקראת סוף ההריון. אשתי גם הפסיקה אותי כמה פעמים כי היא הרגישה את התינוק זז".

3. אדם, 28: "אני לא יכול לשקר – אני חושב שנשים בהריון הן ממש ממש לוהטות. אני לא חושב שיש לי פטיש או משהו, אני לא רואה פורנו הריון, אבל ממש הייתי בעניין של אשתי כשהיא הייתה בהריון".

4. קווין, 30: "היו כמה תנוחות של יכולנו לעשות יותר מתישהו בהריון, אבל מצד שני השדיים של הארוסה שלי היו הרבה יותר גדולים, אז אני מוכן לטרייד אוף הזה".

5. ג'ייסון, 27: "מעבר לסקס עצמו, יש את רכבת ההרים של ההורמונים. היו שבועות שהחברה שלי הייתה רק עייפה כל הזמן וממש לא מעוניינת בסקס בכלל. בשבועות אחרים היא לא ידעה שובע".

6. מקס, 30: הייתי נוירוטי לגמרי. באמת ובכנות היה לי מאוד קשה עם זה כי לא יכולתי שלא לחשוב על התינוק שנמצא שם בפנים. בשלב מסוים, אחרי שלא עשית סקס הרבה זמן, אתה מגיע למצב שאתה חרמן מדי מפני שיהיה לך אכפת שהוא שם".

7. סם, 31: "הרופאים אומרים שהתינוק לא מרגיש כלום, בכל ספר שתקרא או בלוג של עצות להורים אומרים את אותו הדבר. ועם זאת, בכל פעם שעשינו סקס הייתי צריך להזכיר לעצמי שזה בסדר, שהתינוק לא מרגיש את זה".

8. אנתוני, 33: "אני לא אומר את זה כדי להתרברב, אבל אני מוכן להישבע שפעם אחת ה#$# שלי נגע בשילייה. או במשהו. הוא נגע במשהו".

9. שון, 30: "הפרטנרית עלולה להרגיש מאוד מבואסת בגלל הגוף שלה. ומצד שני, היא גם עלולה להיות מאוד חרמנית. יש שם חבל דק שצריך ללכת עליו, בין הרצון שלה לעשות סקס, ללחץ שהיא מרגישה, למרות שאין לה על מה. חשוב לזכור את זה".

10. מייקל, 29: "זה לא קשור לסקס, אלא על משהו שלא חשבתי שיקרה לי, שלקראת סוף ההריון אני אצטרך לגלח את שערות הערווה של אשתי בשבילה. היא לא יכלה לראות מה קורה שם יותר. זאת הייתה חוויה אינטימית ומוזרה".

11. זאק, 30: "זה יהיה מוזר. פשוט תקבלו את זה ותדעו מראש. הגוף של האישה שלכם הולך להיות שונה. הבת או הבן שלכם שם בפנים. אני חושב שאנשים מורידים מהערך של זה כדי להיות מגניבים – אבל שניכם יודעים שזה פאקינג מוזר".

12. ג'ון, 31: "הפעם הראשונה שהרגשתי את התינוק בועט הייתה במהלך סקס. עבר הרבה זמן מאז עד שעשינו סקס שוב".

>> קחו כסא: 8 תנוחות סקס בהריון