במשך 30 שבועות היא לא נתנה לשום דבר להסיח את דעתה מהמטרה הקדושה: להיות ההירונית הכי אתלטית בעולם, כנראה. סטייסי ונגרו (31) האמריקאית נמצאת בשליש השלישי להיריונה (שבוע 30, ליתר דיוק) מקפידה על כושר ותזונה נוקשה, כדי לשמר את הקוביות השריריות שיש לה בבטן - וכמובן, לא שוכחת לעדכן את עוקביה באינסטגרם על התקדמות ההיריון (ושימור הקוביות, כן?). 

A photo posted by Stacie Venagro (@flippncrazie) on


"אני בריאה לחלוטין, האימונים והתפריט שלי עברו אישור אצל הרופא והכל אצלי תקין", מצטדקת ונגרו בריאיון שהעניקה ל-mom.me.  "נאמר לי בפירוש שאני לא צריכה להוסיף יותר מ-200 קלוריות ליום בהיריון - וזה מה שאני עושה. את התוספת אני משתדלת לקבל ממזונות בריאים, כמו שמן קוקוס, זרעי פשתן או צ'יה ופירות. חות מזה, אני אוכלת כרגיל: ארוחות עשירות בחלבונים וסיבים. בעלי כמובן חושב שאני צריכה לאכול יותר, ומביא הביתה כל מיני מתוקים כדי לשכנע אותי. אני טועמת, אבל לא בהגזמה, לא נדיר שאני אתן כמה ביסים בעוגיה או אוכל כמה כפיות של מוס שוקולד".

A photo posted by Stacie Venagro (@flippncrazie) on


 

"בגלל מבנה הגוף שלי ושרירי הבטן החזקים, התחלתי לראות את ההיריון רק סביב שבוע 20", היא מספרת. "עד אז לא הרגשתי שום שינוי. לקראת שבוע 25 הרגשתי שנהיה לי קצת קשה באימונים, בעיקר בתרגילים שכרוכים בשכיבה על הגב, אז שיניתי את תכנית האימונים שלי בהתאם. מבחינתי, נקודת הציון האמיתית היייתה בשבוע 28, כשהצטלמתי וראיתי שהבטן בולטת יותר מהטוסיק". מעניין לציין כי בניגוד לאמהות ולהריוניות אחרות שמציגות גזרה חטובה להדהים, או נוקטות פרקטיקות לא מאוד שגרתיות במהלך ההיריון, התמונות של ונגרו מקבלות כמעט אך ורק פידבקים חיוביים. ועדיין, ונגרו בחרה להתייחס לביקורת שהיא שומעת פה ושם, ואמרה כי כל עוד היא והתינוק בריאים, אין לאף אחד זכות להעיר לה או "לנסות לגרום לי להרגיש רע". 

A photo posted by Stacie Venagro (@flippncrazie) on


>> בחודש חמישי ואוכלת רק בננות
>> במשקל כבד: מרימה משקולות בהריון מתקדם