אין תמונה
שיימינג מהסוג העלוב ביותר. סטייסי סולומון לא נשארת חייבת

שיימינג הוא אף פעם לא דבר חינני או יפה או טוב. לפעמים אנחנו עושים את זה כדי להשיג צדק לעוול שנעשה לנו ולפעמים סתם כי מישהו בא לנו לא טוב בפריים והיד קלה על המקלדת. זה האחרון הוא השיימינג העלוב והנוראי ביותר, וזה מה שקרה לזמרת הבריטית ולמתמודדת ה"אקס פקטור", סטייסי סולומון.

צהובון הסאן שידוע כאחד שלא שומר דברים לעצמו פרסם פפראצי של הזמרת בת ה-26 בחוף הים, כשהיא לבושה בביקיני ומשחקת מטקות עם שני בניה. על פניו מדובר בפיגורה שרבות היו משתוקקות לה, אבל כנראה שלא כולם חשבו כך בעיתון. במקום לשבח אותה על יום ספורטיבי בחוף, הם בחרו להשוות את שדיה הנפולים (לדבריהם) של סולומון למנצחת של האקס פקטור מעונה אחרת, לואיסה בת ה-18. עוד הם הגדילו לומר: "נראה שסולומון מתקשה לשמור על עסקיה עומדים בחופשה באיביזה. בזמן שלואיסה מראה לנו איך עושים את זה נכון בחופשה בלוס אנג'לס". בטוב טעם, כבר אמרנו?


 

A photo posted by Stacey Solomon (@staceysolomon) on


סולומון שחטפה ייבוש על עסקיה הנפולים לא נתנה לכך להפיל את רוחה והגיבה בהתאם. זו העלתה לאינסטגרם את שער המגזין המשפיל, וכתבה: אני אוהבת את הגוף שלי. השדיים שלי הם תוצאה של הריונות, הנקה  ואני מאוהבת בהם. אני סקסית באותה מידה!". תגובה מרשימה ובכל זאת, מצער שהייתה צריכה בכלל להיקלע לקרב שדיים. ועוד עם בת 18.

A photo posted by Stacey Solomon (@staceysolomon) on


 

A photo posted by Stacey Solomon (@staceysolomon) on


>> הבטנים השתלטו על האינסטגרם: למה כוכבות בהריון מזיקות לנו?