אחרי שילדה ארבעה ילדים, שרני קייזר לא חשבה שהיא לעולם תוכל ללבוש ביקיני. למרות שהיא מאמנת כושר בהכשרתה, היא העלתה 30 קילו בהריונות ולא הצליחה להוריד אותם. היא הייתה עייפה כל המן, אכלה גרוע והרגישה שהיא הולכת ומתדרדרת מבחינה פיזית ונפשית. אבל יום אחד היא הסתכלה במראה, וחשה גועל מעצמה. מאיך שהיא נתנה לעצמה להתדרדר ככה, למרות שהיא באה מתחום הכושר.

היא תפסה את עצמה בידיים, והחלה להתאמן ולאכול נכון. את התהליך הזה היא החליטה להפוך לעסק אלטרואיסטי משהו – לעזור לאמהות שלא מצליחות לחזור לעצמן אחרי לידה, או כאלה שפשוט נמאס להן להרגיש רע עם עצמן להיות עייפות ולהתנחם באוכל. אז היא הפכה ל-fitmom, וביחד עם בעלה Julius, שהוא Fitdad כמובן, הם הקימו אתר שמציע תכניות כושר ואכילה בריאה לכל חפץ והפכו לאימפריית וולנס משגשגת. באוסטרליה בני הזוג הם כבר מזמן סלבס, ועם 132 אלף עוקבים באינסטגרם, כנראה שמכירים אותם גם בשאר העולם. 

בקטע וידיאו שפותח את התכנית Fitmum, (בני הזוג מציעים גם תכנית לאבות, להריוניות, לילדים, ספרי בישול ועוד), ומזמין נשים מרחבי העולם להצטרף (בעלות של 47 דולר, אגב), היא מסבירה למה אמהות הן הדבר הכי מדהים שיש, ולמה מגיע לנו להיות שוות, להרגיש בריאות וחזקות ואפילו ללבוש ביקיני. שרני, אגב, מציינת שהיא מעולם לא לבשה ביקיני עד שהיא התחילה בתכנית ההרזיה והכושר שלה.

A post shared by Sharny and Julius (@sharnyandjulius) on

היום, כשהיא בת 37 וכבר אמא ל-6 (האחרון בן שנה וחצי), היא מספרת בפרוטרוט את הסיפור שלה, על כמה שהיה לה קשה בעבר לקבל את הגוף שלה. למרות שהיום היא מפגינה שרירים וחיטובים בביקיני ברשתות החברתיות ובאתר שלה ושל בעלה, לקח זמן עד שהיא החליטה לעשות שינוי. "פעם חשבתי שאין לי טעם להתאמן בכלל, בגלל שהגוף שלי מכוסה בסימני מתיחה", כתבה גורו הפיטנס באינסטגרם, "חשבתי שמה הטעם שיהיה לי גוף נהדר אם אני לעולם לא אלבש ביקיני. כשהיו מזמינים אותי למסיבת בריכה או לחוף הים, סירבתי. כשלא יכולתי להתחמק מאירוע כזה או אחר, פשוט נשארתי בפנים, עוזרת עם האוכל ועם מה שצריך. הייתי לובשת מכנסי גלישה וטי-שירט, כל כך קיוויתי שיום אחד אני אוכל ללבוש ביקיני".

A post shared by Sharny and Julius (@sharnyandjulius) on

האטיטיוד הזה של קייזר השתנה אחרי שהיא שמעה במקרה את בעלה מדבר עם חברים שלו, ומספר להם למה הוא חושב שסימני המתיחה שלה יפים בעיניו. "הוא הסביר שהם התוצאה של אהבה גדולה שיש לאמא, שהיא תסחוב צלקות על הגוף שלה כדי להביא ילד לחיים" המשיכה קייזר, "וככל שהוא דיבר, ככה יותר הבנתי את זה. שנאתי את עצמי על אותן סיבות שהוא אהב אותי. הגוף שלי לא היה הרוס או מגעיל, הוא עשה טרנספורמציה מגוף של בחורה שמרוכזת בעצמה, לכזה של אמא שדואגת לכולם, והסימנים הם סמל לשינוי הזה. הסתכלתי בסימני המתיחה שלי והרגשתי גאווה, הרגשתי אהובה, האהבה של בעלי ושל הילדים שלי. כל אחד מהם גדל וחי מאחורי הצלקות האלה במשך 9 חודשים".

A post shared by Sharny and Julius (@sharnyandjulius) on

בתמונה שהיא העלתה לאינסטגרם, היא חושפת באומץ בטן חרושה בסימני מתיחה. אמנם לא מדובר ממש בבטן, אלא בדיסק שטוח ושרירי – אבל סימני המתיחה בהחלט שם. "רציתי לאכול בריא, להתאמן, לעשות דברים שאני אוהבת. ורק אחרי ששיניתי את איך שאני מסתכלת על עצמי, עם אהבה וגאווה במקום שנאה – יכולתי להתחיל לדאוג לעצמי והייתה לי מוטיבציה. קיבלתי את הגוף שרציתי, הגוף ביקיני שאף פעם לא חשבתי שיהיה לי כי אני מכוסה בסימני מתיחה. אני רוצה שכל האמהות בעולם יאהבו את עצמן ויהיו גאות בעצמן. את מושלמת. הילדים שלך אוהבים אותך, גם את צריכה לאהוב אותך".

A post shared by Sharny and Julius (@sharnyandjulius) on

>> עדיף לצחוק: הציצי האימהי בסדרת איורים מדוייקת