אין תמונה
הסיטואציה שתועדה רגע אחר רגע. פמלה רוסו זועקת לעזרה
פקק תנועה באמצע כביש מהיר הוא תמיד עילה לצפירות והרבה מאוד עצבים, אך במקרה הבא אף אחד לא העז להשמיע קול. זה קרה ביום חמישי בערב כאשר פמלה רוסו בת ה-36 עצרה את רכבה בפתאומיות באמצע ציר התנועה המרכזי דולפין בעיר מיאמי וזעקה לעזרה. היא נשאה על ידיה את סבסטיאן, אחיינה בן החמישה חודשים שהפסיק לנשום. "ראיתי אישה שיוצאת מרכבה וצועקת: 'התינוק שלי לא נושם! תתקשרו למשטרה'" סיפר אל דיאז, צלם זוכה פרס פוליצר אשר עובד עם המיאמי הארלד, ובמקרה היה זה שנהג מאחורי האישה. מיד לאחר שהזעיק משטרה, הוא גם שלף את המצלמה ותיעד את הסצנה הקשה, צעד אחר צעד.

לעוד כתבות בתשעה חודשים:
>> "במקום ילדים, מצאתי את עצמי עושה תארים": טור ההריון החדש של שלי ורוד
>> ירד גשם בחתונה שלך? תהיה לך לידה קלה! אמונות טפלות מרחבי העולם
הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים 

לצלם או להציל? 

אין תמונה
אך לא מאבדת עשתונות ומנשימה את הפעוט
אין תמונה
סוף טוב לסיפור המצמרר הזה. סבסטיאן

"כצלם עיתונות, אתה רוצה ללכוד את הרגע הזה, אבל כאדם – אתה רק רוצה לעזור", הוא אמר לניו יורק דיילי ניוז. במקרה הזה, הוא הצליח לעשות את שני הדברים. בזמן שרוסו החלה לבצע הנשמה מפה לפה בתינוק הרך, דיאז מיהר להזעיק עזרה, עוברי אורח לא יכלו שלא לעצור וניסו להושיט יד. לאחר מכן, שב דיאז למקום כאמור והספיק גם לצלם את כל מה שאירע בזירה המצמררת: מההחייאה ועד רגע ההצלה בו השוטרים הגיעו.

לא ברור מה גרם לו להפסיק לנשום, אם כי נמסר כי מכיוון שנולד לפני הזמן, הוא סובל מבעיות נשימתיות. מכל מקום, לסבסטיאן התינוק שלום ומצבו יציב, כך נמסר מבית החולים ג'קסון ממוריאל שמיאמי.