קרימזון טייד (צילום: LA.com)
ברוך הבא לקרימזון טייד | צילום: LA.com
כשריטה ורמי קליינשטיין בחרו לקרוא לבתם הבכורה "משי", קשה היה למצוא ישראלי שלא היה לו מה להגיד על ההחלטה, בדרך כלל בליווי חידוד לעוס לעייפה שכלל תהיה באשר לשם הצאצא הבא בצירוף הפגנת בקיאות בניוואנסים של ענף הטקסטיל. זוג הורים מאלבמה שבארה"ב כנראה לא שמע על תקדים קליינשטיין, ולכן כאשר בחרו לקרוא לתינוק שלהם "קרימזון טייד" – על שם קבוצת פוטבול מקומית – הם לא יכלו לדמיין את עצמתו של גל הגינויים שנחשפו אליו. 

"מי שקורא לילד שלו ככה צריך לבדוק מה לא בסדר אצלו"

קרימזון טייד הקטן עוד לא בן חודש, אבל ימים ספורים אחרי שנולד רעשו הרשתות החברתיות, כשהשמועה על השם המיוחד עשתה לה כנפיים והרתיחה גולשים שכנראה סובלים מעודף זמן פנוי.  

עם הציוצים והסטטוסים המרושעים אפשר למנות מרגליות כמו "למה? הייתי מתעבת את הוריי עד יום מותי אם היו קוראים לי כך", "מי שקורא ככה לילד שלו צריך לבדוק טוב מאוד מה לא בסדר איתו" ועוד פניני חוכמה של גולשים ששוכחים שיש בתמונה גם ילד, שילמד לגגל בעתיד.

 עם זאת, אל מול המנאצים ניצב בגאון חלוץ השימוש בשם המקורי, שיין ברודהרסט, שקרא לבנו "קרימזון טייד" (על שם אותה קבוצה בדיוק) כבר לפני שנתיים, אולם משום מה לא הפך מטרה לחצי לעג טוקבקיסטים – ויצא להגנת בני הזוג. "אני תומך בכם, אל תקשיבו למה שאנשים אחרים אומרים", אמר בראיון לעיתון מקומי. "תמשיכו לאהוד את הקבוצה לכם, תיהנו מהילד ותיהנו מהחיים". 

עיתון מקומי הגדיל לעשות, ופרסם את "רשימת השמות הטובים יותר מ'קרימזון טייד'" – בהם שמות כמו YELLOW (צהוב), HAMMER  (פטיש) ו-"15". "אני חייבת להודות שאני קצת בהלם, בחיים לא חשבתי שאנשים יעשו כזה עניין משם של ילד שהם לא מכירים בכלל", החזירה האם הגאה (והמקורית) את הדיון לפרופורציות בראיון שפורסם עמה בסוף השבוע. 

>> מתהילה ועד נורת': שמות יורשי העצר של הסלבס
>> "שם לילד? יותר קל למצוא שם לחתול!"
>> הריון שלישי: למה אף אחד לא מפנק אותי לעזאזל?

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים