חיבוק ראשון - סנדרה רינגלר
סנדרה רינגלר | צילום: חיבוק ראשון
300 תינוקות ננטשים מדי שנה בבתי החולים בישראל. כמעט מדי יום, תינוק ננטש בעריסה השקופה שלו בתינוקייה, וכאשר כל התינוקות האחרים עטופים בחום ואהבה הורית, הוא נשאר לבדו. עמותת "חיבוק ראשון", שמציינת השבוע עשור של פעילות, הכריזה על שיתוף פעולה עם חיתולי "האגיס" - במטרה לגייס כספים למימון המשך הפעילות. 

במסגרת הקמפיין מתבקשים הורים להצטלם כשהם מחבקים את תינוקם, ולהעלות את התמונה לפייסבוק או לאינסטגרם שלהם (או באמצעות אפליקציה ייעודית באתר האגיס), בצירוף ההשטאג HUGTAG#. על כל תמונה שתועלה, התחייבו בהאגיס לתרום חמישה שקלים.

עוד ב-9 חודשים:

>> צפו: התאומים שלא נותנים מנוח לאמא שלהם
>> בת 40 ולא עשיתי מי שפיר: מה אכפת לכם?
>> כשילדיי היו בפגייה, הבנתי מה אני צריכה לעשות בחיים

כדי לעודד את ההורים להשתתף בקמפיין, רתמו בעמותה שלל סלבריטאיות שהצטלמו כשהן מחבקות תינוקות. מיה דגן, סנדרה רינגלר, יעל גולדמן, לאה שנירר, איגי וקסמן ואפילו סלבס שטרם הפכו לאמהות, כמו בר רפאלי ויובל שרף - כולן הנציחו את עצמן בפוזה עוטפת עם תינוק, למען המטרה החשובה. האם זה מה שישיג אותה? יש כאלו שטוענים שאפשר גם אחרת, ואפשר גם לעשות יותר מרק להצטלם לעוד תמונה פוטוגנית - אבל אין ספק שבימים כאלה - זה עושה לנו נעים על הלב לראות שנותר עוד משהו תמים בעולם הזה שרק משתוקק לחום ואהבה. ואולי, רק אולי יש עוד תקווה. איך שלא יהיה אם תמונה אחת שלנו ובה אנחנו מחבקים את הדבר הכי יקר לנו תעזור בתרומה של חמישה שקלים נוספים, אז למה לא בעצם?

חיבוק ראשון - לאה שנירר
לאה שנירר | צילום: חיבוק ראשון
חיבוק ראשון - מיה דגן
מיה דגן | צילום: חיבוק ראשון
חיבוק ראשון - איגי וקסמן
איגי וקסמן | צילום: חיבוק ראשון
חיבוק ראשון - יעל גולדמן
יעל גולדמן | צילום: חיבוק ראשון
חיבוק ראשון - יובל שרף
יובל שרף | צילום: חיבוק ראשון
_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ