אין תמונה
חוותה על יוקר המחייה על בשרה. שרה רובינסון
אם נציץ בחשבון הבנק של הורים לתינוקות ופעוטות, ודאי נמצא רשימה ארוכה של הוצאות לקטנטנים שמתחילה בחיתולים, ממשיכה לא פעם לתחליפי חלב ודומה שלעולם לא נגמרת. עבור אמא אחת בקנזס לשישה ילדים, המילה יוקר המחייה אינה קלישאה, אלא אמת צרופה שהביאה אותה לכדי מעשה עבירה: לגנוב מרשת הכלבו הגדולה וולמארט חיתולים עבור בנותיה. שוטר שתפס אותה "על חם" החליט להגיב בדרכו שלו.

שרה רובינסון נכנסה לרשת וולמארט עם כל ששת ילדיה במטרה אחת ברורה: לגנוב חיתולים, מגבונים לחים ונעליים. בעודה עורמת את החפצים ומנסה להגניבם, היא נתפסה על ידי מנהל הסניף שקרא לאבטחה. השוטר מארק אנגרוויל הגיע למקום ולבו לא נתן לו לעצור אותה, כאשר ראה כי מסביבה תאומות בנות שנתיים ועוד ילדים קטנים בוכים ללא נעליים על רגליהם. במקום לאזוק אותה, הוא שילם 300 דולר וסיפק להם את מה שהיו זקוקים לו כל כך באותו רגע עצוב: חיתולים ונעליים.

רובינסון סיפרה כי לפני שנכנסה לוולמארט, החיתולים של התאומות הקטנות, רק בנות שנתיים, כבר היו ספוגים עד אפס מקום אך לא היה לה כסף לרכוש חדשים. על אף שהיא מתביישת במעשיה, היא מודה כי לא הייתה לה שום ברירה אחרת. היא מגדלת את ששת ילדיה, בין הגילאים 2 ועד 16, לבדה מאז שבעלה הלך לעולמו. "מה שהיא עשתה הוא אסור, אבל אני חושב שלבה היה במקום הנכון וכל שהיה חשוב לה הוא לדאוג לילדיה", הסביר השוטר את מעשיו הרחומים. כעת מבקש השוטר להמשיך לעזור למשפחה ולא להכניס את האם לכלא, החלטה שנויה במחלוקת שלא כולם מסכימים איתה, אך מלאת אמפתיה ללא ספק.

רובינסון עדיין תיאלץ להתייצב בבית משפט, ועליה למצוא מקום מגורים הולם עבורה ועבור בני משפחתה, שכן עד כה הם התגוררו ברכב המשפחתי. למזלה של רובינסון, השוטר אנגרוויל נכנס לחייה, וסיפורה הגיע לרשת הרדיו שהצליחה לגייס 6,000 דולר עד כה על מנת לשכן את המשפחה במקום ראוי למגורים, ובמטרה לשקם את חייה.

>> סקר הורים: תופתעו לגלות מה מה הורים מנוסים חושבים שצריך בחבילת הלידה, ומה לא