הנסיך ג'ורג' (צילום: WPA Pool, GettyImages IL)
ג'ורג', כבר יש לך חיקוי | צילום: WPA Pool, GettyImages IL
בכל פעם שנדמה כי ההיסטריה העולמית בכלל והטירוף הפנים-בריטי בפרט בכל הנוגע לתינוק המלכותי ג'ורג' הגיעו לשיא טרלול בלתי עביר, מגיחה ידיעה תמוהה נוספת, שמוכיחה שוב כי אלברט איינשטיין צדק, ואכן רק היקום והטפשות האנושית הם אינסופיים.

החדשה האחרונה מהאי הבריטי היא בובה בגודל טבעי (גם אם זמני) של הנסיך ג'ורג' הקטן, עטופה חליפת משי מעוטרת סרטים בצבע קרם - זהה לזו שלבש בטקס ההטבלה שלו לפני כחודשיים. הבובה עשויה פורצלן אמיתי, ונמכרת עבור לא פחות מ-129.95 לירות שטרלינג – כ-650 ₪. כל בובה ממוספרת, ומגיעה עם תעודת מקוריות חתומה בידי האמנית שהגתה וייצרה את הפלא. לדברי האמנית שיצרה את הפלא, פיורנצה ביאנצ'רי, המהדורה הראשונה של הבובות נמכרה כולה, וכעת היא שוקדת על מהדורה שנייה.

בובת הנסיך ג'ורג' (צילום: wales news service)
הביקוש גדול מאוד. קריפי, הא? | צילום: wales news service

"אני גאה להיות בריטית בזכות משפחת המלוכה"

"אני אוהבת מאוד את המשפחה המלכותית, ואני מתכננת לקנות לעצמי דגם כזה של הנסיך לחג המולד ברגע שהמלאי יחודש", אומרת ג'יין סמית, בת 44 מסוואנזי שבוויילס. "המשפחה הזו עושה את המדינה שלנו למה שהיא, ואני גאה מאוד להיות בריטית בזכותה".

"כמות הפניות שקיבלנו בנוגע לרכישת הבובה פשוט עצומה", אמרה  דוברת החברה המשווקת את הבובות. "חתימת היד הייחודית של האמנית שהכינה עבורנו את הבובות הופכת אותן למזכרת מיוחדת מאוד, שנראית בדיוק כמו יורש העצר ומתאימה מאוד כמתנה לחג המולד, כדי לחגוג את הולדתו של יורש העצר החדש".

>> רגע לפני ההטבלה, וויליאם מקלח את בייבי ג'ורג'
>>  הצצה להכנות של וויליאם וקייט לקראת הלידה
>> הטעות הראשונה של הזוג המלכותי
>> כמה עולה העגלה של קייט מידלטון?

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים