קשה לעמוד בקצב של קים קדשיאן. כשהיא לא מנהלת את העולם מאינסטגרם, יוזמת עסקאות ענק או מצלמת סדרות ריאליטי, קרדשיאן מביאה לעולם עוד ועוד ילדים שהופכים מיד לחלק מהמותג. המיתוג קורה עוד ברחם, ואצל קים כבר פעמיים שלא מדובר ברחמה שלה, אלא בשל אישה אחרת, שמסיבות בריאותיות שונות נושאת עבורה את התינוקות. בקרוב שוב תהפוך קים לאם לבן שני, ומסיבת הבייבי-שאוור הקרובה כבר על האש.

בעבר היו מסיבות הבייבי-שאוור, טרנד שמתמיה שטרם תפס במקומותינו, ומכנס, לרוב, את החברות הכי טובות של האם המצפה, לאירוע שכולו קצ׳קיאדה בנושא תינוקות, וכולל בעיקר אוכל ומתנות, אבל הפעם לקים מתחשק לעשות את הדברים מעט אחרת. קרדשיאן, שמקדמת בימים אלה את השת"פ שלה על קרולינה למקה, מתראיינת לא מעט, ומפטפטת עם התקשורת לא רק על משקפי שמש אלא גם על עניינים אישיים. "אני בטירוף על סיום פרוייקט הכנת חדר התינוקות החדש," סיפרה לניו יורק טיימס.

View this post on Instagram

A post shared by KUWTK (@fanofkuwtk) on


View this post on Instagram

A post shared by Stormi Webster Jenner (@stormiwesbsterjenner) on

הטירוף הוא עניין שקים חוזרת אליו עוד ועוד, ומספרת לכל כלי התקשורת שהיא במתח נוראי וסטרס לקראת התינוק החדש, ולכן החליטה שמסיבת הבייבי שאוור תהיה השנה בנושא היחודי CBD, הלא הוא השמן המופק מקנביס, ומשולב במוצרי ביוטי רבים. "השנה, בגלל שאני מתחרפנת ככה, בא לי מסיבה בנושא זן, כמו CBD," היא מסבירה. "אני רוצה שכולן יקבלו מסאז׳ים, שנעשה איזה טקס תה עם קריסטלי, ואני רוצה שנוריד דרינקים, כי אנחנו לא בהריון! קצת רגיעה ומדיטציה לפני הסערה שיביא התינוק."

View this post on Instagram

A post shared by Northwest❤️ (@itsnorthwest_) on


View this post on Instagram

A post shared by Dinky Ninky (@dinkyninky) on

רוב הנשים בארה"ב עושות מסיבות בייבי-שאוור לפני בוא התינוק הראשון בלבד, אבל קים קרדשיאן אינה כל הנשים, והיא דווקא מאמינה שכשמדובר בהריון פונדקאי, יש למסיבה הזו טעם מיוחד. "כשיש לך פונדקאית, כמו אצלי, המסיבה הזאת ממש מועילה לילדים. הבנתי את זה במסיבה הקודמת," היא אומרת. "הם ראו את האנשים מגיעים ומביאים מתנות, והבינו שתינוק חדש בדרך. הם כל כך התרגשו בזכות זה, כי הם ראו את כל הקישוטים והמתנות, ואת החגיגות לקראת התינוק. בעצם, אני עושה את זה בעיקר בשבילם."

View this post on Instagram

A post shared by W L S STYLE CODE (@wholelottastylez) on