צילומי הריון? נחמד, אבל אולי כדאי לשקול להתקדם לשלב הבא. הטרנד החם בעולם הנצחת תשעת חודשי ההריון הוא סטופ-מושן: סרטון קצר שלא מצולם בווידאו, אלא נערך מהצגת רצף של תמונות סטילס. השינוי החיצוני, שבמציאות כמעט לא מורגש, מתרחש מול העיניים בקצב מואץ, והתוצאה מענגת. קבלו שמונה סרטונים מקסימים במיוחד. 

<<מה קורה בכל שבוע בזמן ההיריון?

1. הפקה מושקעת, בדיחות פנימיות

למרות שיר הקאנטרי הדרומי והלוק המהודק, הסרטון הזה הוא ישראלי למהדרין, ותודו שגם הכי מקסים שראיתם. תומר גרנצל ואשתו אושר הנציחו את ההריון, והוסיפו פנטזיות מצולמות, בדיחות פנימיות והמון השקעה בפרטים הקטנים. הסבלנות משתלמת.

2. אמא קומפקטית, סרטון קומפקטי

 

48 שניות מספיקות לבני הזוג האלה להעביר את כל חווית ההריון, הלידה והנסיעה הראשונה הביתה. נעמי הקטנה גדלה לאט לאט (או בעצם: מהר מהר) בתוך הבטן של אמא שלה, מול המצלמה, ומפריכה אחת ולתמיד את הסברה: בטן שפיצית ממש לא אומרת שיש לאמא בן בבטן.  

3. משפחה משקיענית

לסרטון הזה ההורים גייסו את האחות הגדולה (שבטח תשמח לגלות שלה לא הפיקו סרטון כזה כשהייתה בבטן), הכינו מדבקות, עיצבו לוגו והביאו תלבושות ואביזרים. שאפו על ההירתמות וההשקעה.

4. תשעה חודשים והפתעה

הסרטון הסטנדרטי הזה, עם המוזיקה הרגועה והנעימה והעיצוב המינימליסטי, מסתיים בהפתעה משמחת. ובגלל שאנחנו לא רוצים להרוס לכם, תיאלצו לגלות לבד. בלי ספוילרים!

5. הסרטון הכי מהיר

צילום הבדיקה החיובית המסורתי פותח את הסרטון הזה, שתופס מהר מאוד קצב אש. הבטן נמתחת תוך כמה שניות ממצב של שטיחות מוחלטת לכדי כדור עצום – ובחוסר טאקט משווע, בחר העורך להוסיף רעש קריעה צורם, שיהווה תזכורת צלילית לסימני המתיחה. חמוד.

6. תופחים בתפוח

הסרטון הכל כך עשיר הזה מצולם (כמעט) כולו בניו-יורק, ומראה את הבטן הגדלה על רקע נופים כמו הסנטרל פארק, צ'לסי ורוקפלר סנטר. הצאצא הפנים מהר איפה הוא נמצא, ומצולם עם הוריו החתיכים בסיבובי הדאווין הראשונים שלו בעיר.

7. בחזרה לעתיד

הסרטון הזה עושה שימוש בטכניקה שמוכרת לנו יותר מצילומי חשודים במשטרה: צילום חזית ושני פרופילים, אחד מכל צד. אבל הקטע המעולה באמת הוא איך שהגברת חוזרת לגזרה פחות מעשר שניות אחרי הלידה. בדיוק כמו אצלנו.

8. עשר שניות זוז

הצילום המהיר נותן אשליה של ריקוד בטן, הבטן פוטוגנית ומושלמת – ואיכשהו, יצא משם תינוק פרסומות הורס ותכול עיניים, שכנראה שקל יותר מאמא שלו כבר בחדר הלידה.  

חיים בסרט: סרטונים מדהימים היישר מתוך הבטן