חוסר האיזון בין המשאבים שבעולם הוא טראגי, ואנחנו רואים את זה בכל תחום כמעט. בתחום ההורות, המחשבה שמסתובבים בעולם במקביל אנשים שמשתוקקים להריון ועושים הכל כדי להשיג לעצמם ילד שיוכלו לאהוב, ובאותו הזמן אנשים אחרים המנסים להפטר מהריונות לא רצויים היא שהובילה זוג אחד לקחת את העניינים לידיים, לצאת לפייסבוק, להרים שלט ולהציע הצעה חותכת ופשוטה: ״אל תפילי! אנחנו נאמץ!״

שרה מארי ובלייק תומס ממדינת וירג׳יניה העלו את הפוסט, שהפך לויראלי, לפייסבוק, בכוונה אמיתית ונואשת. מדובר בצמד נוצרים אדוקים המתנגדים להפלות, להם ילד אחד, וחשקה נפשם באחד נוסף. לכן כתבו: ״ההצעה הזו פתוחה לתמיד! אל תפילי את התינוק שלך! אנחנו נאמץ! בבקשה צרי איתנו קשר אם את פתוחה להצעת אימוץ! אנחנו נאמץ מכל מדינה. בבקשה אל תהססי ליצור איתנו קשר.״ הפוסט שותף מאות אלפי פעמים.

מאוד מעניין וסמלי שתשעה חודשים אחרי שפורסם ועשה רעש, קיבלו בין הזוג בשורה טובה בזכות הפוסט. שרה מארי מיהרה להעלות עדכון לפייסבוק: ״תודה לכל מי שהביע עניין. יצרנו קשרים רבים בין נשים הרות לבין סוכנויות אימוץ. תודה! עשרות נשים הרות פנו אלינו, הרבה מהן עכשיו בהליכי הריון ואימוץ. את הצעתה של אם אחת לקחנו לנו, ואימצנו את התינוק שלה. זה היה שבוע מטורף, ואנחנו עדיין מעכלים. אנחנו מלאי תודה על חיי הילדים הללו והאמהות שלהם, ומרגישים שנפלה בידינו זכות גדולה להיות הורים.״ לבני הזוג תומס יש ילד בן שלוש אותו אימצו כשהיה תינוק דרך סוכנות אימוץ, והאח הקטן מרחיב כעת את המשפחה ואת הלב.