אפשר להתווכח על צילומי הריון: יש כאלה שיאמרו כי מדובר במזכרת מופלאה מתקופה מרגשת, ויש כאלה שלא מבינות למה הן צריכות להצטלם דווקא בתקופה בה הן מרגישות הכי גדולות (ונפוחות) שהרגישו אי פעם.

כך או כך, אי אפשר להישאר אדישים אל מול תמונה של אישה בהריון, אבל לפעמים לא ממש במובן הטוב של המילה. בין אם מדובר בצלם עם יד קלה מדי על הפוטשופ, או ברעיונות שמוטב היה לו נשארו בדיחה פרטית - קבלו כמה דוגמאות מטרידות למדי:

1. יותר מדי אינפורמציה: בטן שקופה

אין תמונה
מטריד, לא?
ציורי בטן הם דווקא טרנד חביב, אבל התמונה הבאה קצת ריאליסטית מדי. הרעיון המטריד הזה נותן בעיקר תחושה של אולטרסאונד חודרני ופולשני מדי. חוץ מזה, עם תינוק כל כך גדול במצג עכוז, כדאי שהגברת תלך לנסות להפוך אותו, במקום לשחק בפוטושופ.

2. לצחוק או לבכות: הריון של גבר שעיר

אין תמונה
בהחלט היה אפשר לוותר, תודה
אפשר להקדיש דיון שלם לתפקידם של גברים בצילומי הריון ועל רמת ההזדהות שלהם עם האישה. מה שאי אפשר זה לראות בטנים שעירות ובלתי אסתטיות, אפילו אם מדובר בבדיחה על צילומי הריון.

3. תשתו משהו?

אין תמונה
לא מצחיק
לא ברור מה יותר מטריד בתמונה. העובדה שגבר בוגר ומסוקס שותה מבקבוק של תינוק? התהייה מה יש בפחית של הגברת ההרה? הלבוש המינימלי מדי שנבחר לצילום, או אולי הקעקוע שנמתח לממדים אפיים? מה שבטוח – זו תמונה שמוטב היה לו נגנזה במעמקי ההארד דיסק.

4. בתיאבון: עוגת תינוק

אין תמונה
מעורר תיאבון
עוגות זה דבר מצוין, תינוקות זה דבר נהדר – רק שהשילוב ביניהם נעשה כאן בצורה לא אופטימלית. בשיא המסיבה, כשההריונית הנרגשת עומדת לפרוס את העוגה ולחלק לאורחים – באמת נראה לכם לעניין לבצע ניתוח בלי הרדמה בדמותו המסוכרת של התינוק? מורבידי משהו.

5. הנוסע השמיני

אין תמונה
מלחיץ ומהמם כאחד. אז מה אם פוטושופ?
כל הריונית מרגישה לפעמים שהתינוק עומד לקפוץ לה מהבטן החוצה, אבל התמונה הזו, ממחישה זאת למדי. פוטושופ, או לא, הכי סצינה מהנוסע השמיני.

6. הגודל כן קובע

אין תמונה
היוג'!
נכון שאת מרגישה ענקית, ונכון שאין לך כוח לסחוב יותר, אבל תעלול הפוטשופ הלא מוצלח הזה (בתקווה שאכן מדובר בתעלול ולא באיזו תסמונת נדירה או בהריון של שביעייה) גורם לנשים תמימות לחשוב מחדש על כל הסיפור הזה של הבאת ילדים לעולם.

7.  קצת עידון לא מזיק

אין תמונה
נחשו מה? אנחנו בהריון!
אבא נרגש, האחות הקטנה מחוייכת, ואמא? אה, היא עם הראש באסלה. נכון שאף אחד לא משלה את עצמו שהריון הוא רק חיוכים ופאן, וברור שהמשפחה החמודה הזו התכוונה לבשר לכולם על ההריון בדרך מקורית, אבל קצת עידון עוד לא הרג אף אחד.

8. מה נסגר, סיסטר?

אין תמונה
יו, יו,יו - זה נראה קצת מסוכן, לא?
אוי, שאת מצחיקה. וגמישה. גם מוציאה לשון, וגם דופקת פוזה קשוחה שלקוחה היישר משיעור היוגה האחרון שהיית בו. התמונה הזו לא רק שלא משהו מבחינה אמנותית – אלא גם מלחיצה, ונראה כאילו בכל שנייה הגברת תמתח איזה גיד או תחליק מהכיור. וואצ' איט, גירל.

>> תשכחו מבוק בהריון: כמה דרכים מקוריות לתעד את הבטן