אם לא היו ממציאים את ההריון קצת לפני המצאת הטלוויזיה, אפשר היה לחשוב שמדובר בפיתוח תוכן ייחודי. כשחושבים על זה, הריון מספק על כך הרבה דרמה, טרגדיה וקומדיה, שקצת מפליא שלא הכניסו לפחות דמות אחת להריון בכל יצירה שנכתבה אי פעם.

מסצנות בכי על שטויות, עבור במסחטת דמעות כשחלילה משהו בהריון משתבש וכלה בקתרזיס המיוחל שמגיע עם הלידה (כולל בעל מתעלף, וללא שמץ של אזכור לחיים שאחרי, שהם הרבה פחות סקסיים, כמובן). אם חושבים על זה, הריון וטלוויזיה הם שידוך שמימי.
לאורך השנים ניפקו הסדרות האמריקאיות שלל סצנות טלוויזיוניות, משעשעות יותר ופחות, שבמרכזן עמדו הריונות של דמויות בסדרה, שהכניסו את עולם ההריון והלידה היישר אל תוך הסלון שלכם. איך זה נראה על המסך? כמה דוגמאות במיחוד בשבילכם.

1. "כולי בצקת וגזים": מירנדה ב"סקס והעיר הגדולה"

כסדרה שחרתה על דגלה לשבור כל טאבו אפשרי לזמנה, היה זה אך מתבקש שגם את תדמית ההריונית הזוהרת והחיננית יבחרו הבנות לנפץ בקול רעש אדיר. מירנדה נכנעה לאחת מתופעות הלוואי היותר מביכות שהריוניות מדווחות עליהן, לנגד עיניהן (ואזניהן) של חברותיה ההמומות. הלוק ההריוני שלה אולי לא סקסי, ובטח לא רומנטי אבל אמיתי עד דמעות.

2. "יש מנהרה סודית לבית החולים הזה?": רייצ'ל ב"חברים"

אחרי שגוללו במשך עונות אינספור את תלאובות היחסים המייגעים בין רוס ורייצ'ל, היה זה אך טבעי שיוצרי "חברים" יוסיפו לקלחת גם הריון בלתי מתוכנן. על רייצ'ל עובר הריון לא קל, ומצב היחסים הלוט בערפל עם אבי הילדה לא ממש משפר את המצב – אבל מניב שלל סיטואציות קומיות לא רעות בכלל.

<

3. "עדיין אין לי מצבי רוח מטורפים": פיבי ב"חברים"

הריון צפוי מעט פחות (ומוזר הרבה יותר, בהתחשב בעובדה שמדובר בהריון פונדקאי עם שלישייה עבור אחיה) הוא ההריון של פיבי, חברה נוספת בסיטקום המצליח. ומכיוון שמדובר בהריון שלישייה, תהיו בטוחים שאנדרסטייטמנט לא הייתה מילת המפתח שהנחתה את מפתחי העלילה.

4. להרים משהו מהרצפה? פשוט ותרי: לוסי ב"איי לאב לוסי"

כשדמותה של לוסיל בול נכנסה להריון החליטו ברשת CBC, ששידרה את הקומדיה הקלאסית, לאסור על התסריטאים לשלב את המילה "בהריון" בתסריט, מחשש שמדובר ב"טעם רע". במקום זאת דנו הדמויות בלוסי "המצפה", שהשכילה להדגים, בעזרת לא מעט הומור פיזי נמוך אך משעשע, את הקשיים האמיתיים שמזמנים תשעת החודשים הללו.

5. "רוצה לראות טריק?": לילי ב"איך פגשתי את אמא שלך"

כנראה שהדמות של ברני לא צפתה ביותר מדי קומדיות הריוניות. אחרת אין סיכוי שהוא היה אומר את ה-משפט האסור, שכולל את מילת ה-ש', ללילי, ונאלץ להיחלץ מזעמה במעשי קסמים.

6. "מצחיק, תקוע לי מזלג בבטן": ברי ב"עקרות בית נואשות"

למרות העובדה שההריון הזה כולל כרית ולא עובר, כללנו אותו ברשימה. בעיקר מפני שהוא בא לחפות על הריון אחר, אמיתי (של בתה המתבגרת של ברי), אבל בעיקר כי סצנת השיפוד ממש מצחיקה, על סף המטורלל, כיאה לאישה עצמה.

7. "זה לא מדהים ששתינו בהריון ואנחנו במידות כל כך שונות?": פאם ואנג'לה ב"המשרד"

הסדרה שגרמה להכי הרבה אנשים בעולם לצווח "יו, זה בדיוק ככה!" עשתה זאת גם בתחום ההריון. כשפאם בשלהי ההריון, מצטרפת אנג'לה עם הריון צעיר, ומעוררת את כל שדי ההשוואות והקנאה ההריונית. מעצבנת.

>> תחזיקו את הבטן: פרסומות ההריון הכי מצחיקות ברשת