תאריך הלידה המשוער מתקרב ובטי ודודו מחליטים לצאת לחופשה אחרונה נטולת ילדים. הריחוק מהבית ושבירת השגרה גורמים להם לחשוב לא מעט על הלידה המתקרבת ועל כך שהם יהפכו להורים בקרוב.

אז איך מרגישה הריונית שתיכף מתחילה חודש תשיעי ב - 40 מעלות בצל? ומה ריגש את דודו והביא אותו כמעט עד סף דמעות? צפו בעלילות בני הזוג קפרא בעיר הדרומית.

"בשנה הבאה נצטרך לעבור לבריכה של הקטנים"

"החופשה הזו היא בעצם ירח הדבש שלנו. אחרי החתונה לא הייתה לנו הזדמנות לצאת לחופש, כי מיד נכנסנו לבית האח הגדול והחופשה הזו היא ההזדמנות האחרונה שלנו לבלות כזוג, לפני שמגיע התינוק.

"אנחנו מנסים לנצל את הזמן הזה הכי טוב שאפשר- ליהנות כמה שניתן ובעיקר לנוח, בשנה הבאה כבר נצטרך לעבור לבריכה של הקטנים.

בטי: "הריחוק מהבית ומהשגרה גורמים לנו לחשוב על איזה הורים אנחנו הולכים להיות. נראה לי שאני אהיה זו שאדרוש יותר משמעת ודודו יהיה יותר רך, יפנק את התינוק וייתן לו כל מה שהוא רוצה. ברור שאני אוהב אותו, אבל אני רוצה שהוא לא יהיה מפונק מדי.

"רק עכשיו, כשאני רחוקה מהכל, אני קולטת שעוד לא ממש התחברתי להריון שלי. אני לא קוןטת שאני הולכת להיות אמא ושיש לי עובר קטן בבטן. אולי זה בגלל רצף הדברים, הכל קרה כל כך מהר- התחתנתי עם דודו שלושה חודשים אחרי שהכרנו, מיד נכנסנו לבית "האח הגדול" וכבר הייתי בהריון; אולי זה בגלל שעוד לא ראיתי אותו וכשניפגש אני אקלוט את הדבר הזה.

"מצד שני, כשאני מרגישה אותו בועט, ותהיו בטוחים שהוא יודע לבעוט, אני בשמיים. אני מרגישה שמשהו חי בתוכי. זו תחושה נפלאה שלא ניתן לתאר אותה במילים".

"איך אני אחזיק תינוק עם כל הגודל שלי?"

דודו: "פסק הזמן שלקחנו גורם לי לחשוב לראשונה על זה שאני אני תיכף עומד להיות אבא. זה מציף אותי בחששות: איך נתמודד, איך מטפלים בכלל בתינוק, איך מלבישים ומחתלים אותו. תינוק תמיד נראה לי דבר כל כך קטן ומיניאטורי, ואין לי מושג איך אני הולך להחזיק אותו, עם כל הגודל שלי. כל הנושא הזה מאד חדש לי ואני מרגיש בעיקר חוסר ביטחון.

"תמיד חלמתי על היום בו אתחתן ואביא ילד לעולם. בחלום הזה אבא שלי אמור היה להיות הסנדק, ושנים דמיינתי איך אני מגיש לו את הילד שלי בברית המילה שלו. קשה לי מאד עם הידיעה שזה לא יקרה, אבל אני רוצה להאמין שהוא יהיה שם, וילווה אותנו ברגעים האלה, כמו בכל ההריון.

"אני מרגיש שהמינימום שאני יכול לעשות זה לתת לילד את השם של אבא שלי ז"ל. הייתי מאד רוצה שמעבר לשם, הוא גם ייקח ממנו את האופי שלו. אני מתפלל שאני אגדל את הילד שלי כמו שאבא שלי גידל אותי והלוואי שאוכל לתת לו את כל מה שהעניקו לי".

בפעם הקודמת: "כולם נוגעים לי בבטן, אני מפחדת מעין הרע"

 

גם אתם רוצים חוויה של פעם בחיים? ההרשמה לעונה החדשה של "האח הגדול" נמצאת בעיצומה