כשאתם טיפסתם על הרים בדרום אמריקה או שברתם את השיניים בהכנה לפסיכומטרי, קורל ברדה רחמני כבר הייתה אמא לשתי בנות. היא נישאה לחבר שלה מגיל 15 כשהייתה בת 19, בגיל 20 ילדה את אגם בתה הבכורה ושנה ועשרה חודשים לאחר מכן את אדל השניה. היום היא כבר מבוגרת ומנוסה, בת 26, בהיריון שלישי – ועדיין מלאת חיים ומרץ לקראת הלידה.

"אני מתרגשת כאילו זו הלידה הראשונה שלי", מספרת לנו ברדה רחמני. את ההתרגשות שלה היא ניתבה לסשן צילומי היריון עוצמתיים עם הצלם יניב שמן. "עוד לפני שהייתה בהיריון קורל פנתה אליי והחמיאה לי על הצילומים המיוחדים שאני עושה לנשים הרות", מספר שמן. "היא הבטיחה שבעזרת השם בהריון הבא היא תתייצב אצלי לצילומים, ואכן כך היה. עבדנו שלוש שעות וקורל נתנה מעצמה מאה אחוז. החיוך הכובש שלה ושל בעלה לא ירד להם מהפנים, ואפשר לראות את התוצאות של המאמץ המשותף בתמונות".

ברדה רחמני עושה הרבה יותר מלהיות רק אמא במשרה מלאה. יש לה תעודת מנהלת חשבונות וכיום היא בשנה השלישית בלימודי משפטים ובמקביל מנהלת את העסק העצמאי שלה לשלטים מעוצבים. "שלושה בקרים בשבוע אני לומדת", היא מתארת לנו את סדר יומה העמוס, "ובבקרים האלה אני מארגנת ולוקחת את הבנות לגן. אחר הצהריים אני מתנתקת מהעסק/טלפונים/לקוחות ומגיעה לאסוף את הבנות מהצהרון. בבקרים בהם אני לא לומדת אני ישנה עד מאוחר ובעלי לוקח את הבנות".

קורל ברדה רחמני - צילומי הריון (צילום: יניב שמן)
"מתרגשת כאילו זו הלידה הראשונה שלי" | צילום: יניב שמן
"אגם ואדל הן החברות הכי טובות שיש ואני נהנית מכל דקה במחיצתן", היא מספרת. בכל ערב היא מבלה עם הילדות עד שמונה, כשהן הולכות לישון, אבל זה לא מספיק לה. "אני מוכנה לעשות פס ייצור מהבנות שלי, הן מחיות אותי. אני אוהבת לעשות בשבילן מכל הלב, מהדבר הקטן ביותר לדבר הגדול ביותר. אוהבת להשקיע בהן, לגנדר אותן, ללמד אותן, להשכיל בשבילן. אני מחכה לילדה השלישית שלי כמו אוויר לנשימה".

להיות אמא לשלושה בגיל 26 נשמע לכם צעיר? ברדה רחמני מסכימה שהיא אמא צעירה, צעירה מאוד – אבל היא לא חושבת שההורות מפריעה לה באיזה שהוא אופן לחיות את החיים שראויים לבחורה בגילה. "אנחנו צעירים ואוהבים לבלות ולחיות את החיים. לפחות פעמיים בשבוע אנחנו יוצאים לבלות, הבייביסיטר הקבועה שלנו לרוב זמינה בשבילנו וכמעט ולא קורה שאני לא מוצאת סידור". 

קורל ברדה רחמני - צילומי הריון (צילום: יניב שמן)
"עבדנו שלוש שעות וקורל נתנה מעצמה מאה אחוז" | צילום: יניב שמן
קורל ברדה רחמני - צילומי הריון (צילום: יניב שמן)
"מחכה לילדה השלישית שלי כמו אוויר לנשימה" | צילום: יניב שמן
_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ

>> נולדה עם אותו "פגם" גנטי כמו של אמה