טיקטוק הוא כבר מזמן לא רק לילדות שרוקדות בשתיקה בחדר תנועות מכניות. יוצרי תוכן נוספים נהנים מהפלטפורמה, ובהם האמהות, שמניחות בצד את הריקודים, ויוצרות סרטונים ויראליים ומהודקים, בעלי נושאים הרבה יותר רציניים. דוגמה מעולה לטרנד הוא סרטון אינפורמטיבי ומעורר מחשבה של דני מורין, הריונית שהחליטה לעשות הכל בעצמה, ללא התערבות קלינית, ומדגימה בפני הצופים איך זה בעצם קורה.

@danimorin13

DIY making a baby. TTC pregnancy at home edition. ##ttc ##momma ##pregnant ##pregnancyannouncement ##homeinsemination ##baby

♬ Fun - AShamaluevMusic

מוריס, שרצתה תינוק, לא התייחסה לעניין בקלות דעת. 1.3 מיליון צופים כבר ראו את ״איך להכנס להריון: גרסת עשה זאת בעצמך״ שלה. הכותרת מדוייקת לגמרי. הסרטון מפרט את כל השלבים שהובילו את דני למצב המעוגל שבו היא נמצאת, מתכנון כלכלי, דרך הכנת הגוף, רכישת הזרע, ההזרעה העצמית ובדיקות ההריון. הכל כולל הכל, פלוס מחירים, הרבה כנות ושמחת חיים.

ראשית רכשה דני תוספי מזון טבעיים שמכינים את הגוף להריון, ומגדילים את סיכויי ההפריה. ויטמינים ושמנים שונים, את כולם ניתן לראות בסרטון, וללכת לרכוש. שנית עשתה בדק בית כלכלי, בחנה את העלויות ואת מצבה, את הוצאות הדיור, וכן הלאה. היא העריכה שטיפול בילדים יעלה לה כמעט 7,000 שקלים (מחירי לוס אנג׳לס,) ושציוד, ביגוד והנעלה יעלו כ-3,500 שקלים בחודש. בסך הכל, העריכה דני, הסיפור יעלה לה מעל 20 אלף שקלים בחודש.

בהמשך חיפשה דני תורמי זרע פרטיים. בקבוקון זרע קפוא אחד, המגיע בתוך מחסנית מיוחדת הביתה, עולה כ-3,500 שקלים. מדובר בכמות שמספיקה לנסיון בודד, ומעטים המקרים בהם פעם אחת מצליחה. אחר כך מגיע החלק של איתור הביוץ, בעזרת מקלונים מיוחדים, וכשההורמונים במצב אופטימלי, 12 שעות אחר כך מגיע זמן ההזרעה. את האיזור משמנים מעט, מחכים רבע שעה, ואז מכניסים את הזרע בעזרת מזרק ומחכים חצי שעה עם רגלים למעלה. עכשיו נותר רק לחכות. במקרה של דני זה עבד. בדיקות ההריון לא משקרות, וגם לא הבטן העגולה. הרוח הפרקטית של דני מרעננת, וכמעט כל התגובות חיוביות ומברכות אותה על ההצלחה והתקווה שהיא נותנת.