אף אחד לא חושב שביקור אצל רופאי נשים הוא חוויה אירוטית. למעשה, עבור הרבה נשים מדובר בחוויה הפוכה לחלוטין. הבדיקה עלולה להיות לא נעימה, מכאיבה ולחלק מהנשים אפילו טראומטית וטריגרית. ללא ספק לא החומרים שמהם עשויה האורגזמה. אבל מתברר שיש גם תופעות אחרות. וכמו שיש מגוון אינסופי של נשים בעולם, כך יש מגוון של תגובות פיזיולוגיות. על אחת כמה וכמה אצל נשים בהריון.

עוד לא יצא לנו לשמוע על נשים בהריון שחוו אורגזמה אצל רופאת או רופא נשים, אבל בהחלט יש סיטואציות שבהן אורגזמה והריון הולכים ביחד. ואנחנו לא מדברות על סקס עם הבן זוג. לידה אורגזמטית, למשל, הוא משהו שנשים נשבעות שחוו, ויש גם דולות ומיילדות שממליצות לנשים בצירים להגיע לאורגזמה בתור אופציה להקלה טבעית על כאבים ושחרור אנדורפינים.

עכשיו מתברר שיש גם נשים בהריון שחוות אורגזמה אצל הגינקולוג. לא נראה שמדובר בתופעה שכיחה, אבל בהחלט קיימת. האישה האמורה היא משתמשת רדיט, הרשת שיש בה לא מעט סיפורים מעניינים, כנראה הודות לאנונימיות של משתמשיה.

זה התחיל בסאב-רדיט בעל הכותרת Today I F***ed Up, היום פישלתי, בתרגום רופף. מדובר בקהילה שיש בה למעלה מ-15 אלף משתמשים ו-15 מיליון הודעות, ואנשים בה משתפים בעיקר את הפאדיחות שלהם. אחת הנשים בשרשור, משתמשת בשם WonderfullyWeirdo, שיתפה את החוויה המפוקפקת שלה במהלך בדיקת הריון אצל רופאת הנשים שלה. היו לה כמה סיבוכים, והיא רק ניגשה לרופאה כדי לבדוק שהתינוק בסדר.

"נשכבתי על המיטה בחדר שלה, הרגליים שלי היו למעלה. הרופאה שלי שמה כפפות ושימנה שתי אצבעות והכניסה אותן כדי להתחיל את הבדיקה. אני ידעתי שזה עומד לקרות לי. ניסיתי להדחיק ולעצור את זה. אבל לא יכולתי לעצור וחוויתי אורגזמה מאוד מאוד ברורה. רעדו לי הרגליים והתאפקתי לא להיאנח. בהחלט הייתה אווירה לא נוחה ומתוחה בחדר אחרי שזה נגמר. אני לא יכולה להסתכל עליה בעיניים יותר, אבל יש לי עוד חודש להריון אז אין לי ברירה".

האישה הסבירה שמאז שנכנסה להריון היא הפכה מאוד רגישה לכל סוג של גירוי באזור החלציים. היא רק לא חשבה שזה משהו שיהפוך לכל כך מביך בשלב כלשהו. היא הייתה כל כך מבועתת מהסיטואציה, שהיא טוענת שהיא לא יודעת איך היא תלך אליה שוב.

עוקבי הסאב-רדיט מיהרו להגיב להודעה והרבה מהם הסכימו שאכן מדובר בסיטואציה מאוד לא נעימה. ועם זאת, גם ניסו לעודד אותה ולהסביר שזה בטח לא היה כזה ביג דיל עבור הגינקולוגית, שבטח כבר ראתה הכל. הרבה מהם הזכירו שבמהלך הריון ולידה יש המוני דברים מביכים שעוברים על הגוף. בעיקר במהלך הלידה.

"אל תדאגי, את עומדת לעשות עליה קקי במהלך הלידה, אז זה כבר לא יהיה הדבר הכי מביך שקרה לך בחיים", ניסתה מגיבה אחת לטעון. איך לומר, מעודד זה לא, אולי משעשע. " אבל לעשות צרכים זה הדבר הכי נוראי בלידה לדעתי. כל כך רציתי שלא ייצא לי במהלך הלידה שלי אבל את פשוט לא יכולה לשלוט באזור הזה ובתפקודי הגוף כשאת דוחפת החוצה בן אדם בגודל אבטיח", שיתפה עוקבת אחרת.

אחרות ניסו להסביר לה שזה פשוט יכול לקרות לכל אחת: "את בסדר גמור. למעשה זה יכול לקרות לעיתים יותר קרובות ממה שאפשר לחשוב ויש לא מעט נשים שהרגישות שלהם שם באיזור עולה במהלך ההריון. זה קשור להורמונים ולהרבה כלי דם. הגינקולוגים מתמודדים עם הרבה יותר גרוע מזה", כתבה עוד עוקבת. "אני די בטוח שזה קורה הרבה מאוד פעמים בבדיקות אצל פרוקטולוג", כתב אחד, "נשים הן לא היחידות שעוברות דברים מביכים במהלך בדיקות רפואיות".

"בהתחשב במה שיכול לקרות במהלך לידה, כנראה שרופאים מיילדים שלא חוו משהו יותר גרוע מלגרום לאישה להגיע לאורגזמה בטעות, לא זכאים לרישיון מלא לעסוק במיילדות", ניסתה משתמשת אחרת להתבדח.

אנחנו לא בטוחות שהגברת ההיא עדיין לא מובכת עד קצות תנוכי אוזניה, אבל כנראה שהרופאה שלה כבר התגברה על זה מזמן.