אין תמונה
מנצלת את 15 דקות התהילה שלה בחוכמה. קימברלי הנדרסון
כוכבי רשת באים והולכים, ו-15 דקות התהילה התקצרו מזמן לכדי אורכו דל סרטון יוטיוב ממוצע. נדיר שאדם שהתפרסם פעם אחת יחזור ויעולל שוב תעלול ויראלי, ועוד יותר נדיר שינצל את הבמה הזו על מנת להעביר מסר חיובי, אך זה בדיוק המקרה הבא. קימברלי הנדרסון, אם וזמרת שהלהיבה את הרשת כאשר שרה לתינוק שלה שיר ערש מצולם. מאז עברו שבעה חודשים, והאם לארבעה בספיקה להשתתף בכל תוכנית אירוח ולהופיע בכל גוף תקשורת תחת השמש, ולייצר לעצמה התחלה של קריירה. לפני מספר ימים החליטה הנדרסון לסכן את הכל ולהיות כנה באופן שמעטות הנשים שיוכלו לו: כתגובה למגיבים רבים שהחמיאו לה על גופה המושלם לאחר ארבע לידות, היא חשפה את בטנה מלאת סימני המתיחה.

״החלטתי להעלות תמונה של הבטן בלי עריכה, בלי פוטושופ, כי לקח לי זמן לקבל את גופי לאחר הילדים״, מסבירה הנדרסון. ״פעם היו לי קוביות בבטן. עכשיו, למרות שאני מתעמלת, זה לעולם לא יכווץ בחזרה את העור העודף, או יעלים לי את סימני המתיחה. זה בסדר מבחינתי  כי בכל בוקר אני זוכה לקום לארבעה פרצופים יפים ומחייכים שמזכירים לי שהם שווים את הבטן הרכה ואת הסימנים האלה״.

Everyone always compliments me on how I have such a "perfect" body after 4 kids. I decided to upload this pic and leave my belly "unedited" "unphotoshopped" because I used to struggle with accepting my body after kids. I used to have a six pack before my babies.. And now even though I work out I know its not going to make my loose skin tight.. Or my stretch marks disappear ever lol and I'm ok with that because everyday I get to wake up to 4 beautiful smiling faces and I'm reminded that they are worth this flabby belly and they are worth these stretch marks. I still wear a bikini because being a mother makes me feel beautiful.. Not having a flat tummy. It took a long time to get there.. Because I struggled so much with my body. I struggled so much because I was young and all these girls my age had perfect bodies and I was in my one piece bathing suit trying to hide all my flaws. And I'm not trying to say I have it worse than anyone else or bad or anything like that just reminding you guys.. That your body is beautiful... BECAUSE we ARE moms and we ARE superheroes and we freakin ROCK and in my opinion that is sexier than any 6 pack! ;)#body #fit #love #strength #motherhood #mama #inspire #truth

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on


הנדרסון ניצלה את ההזדמנות על מנת לפתוח את כל נושא הדימוי העצמי של אמהות צעירות, שלא מפסיקות להשוות את עצמן לאחרות. ״אני לא מנסה להגיד שמשהו לא בסדר, או שהחיים חילקו לי קלפים פחות מוצלחים מלאחרות״, היא מבהירה, ״פשוט רציתי לנצל את הבמה כדי לשלוח מסר מעצים לאמהות: הגוף שלכן יפה בזכות העובדה שאתן אמהות. אנחנו גיבורות על ואנחנו מהממות. בעיני זה הרבה יותר סקסי מקוביות בבטן״.

Got my short hair in an updo �������� #blonde #shorthairdontcare #love

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on


הפוסט, שעלה במקור בפייסבוק, זכה למאות אלפי שיתופים, ואלפי תגובות נרגשות, כולל תמונות רבות של נשים נוספות שחושפות את הסימנים לאור יום, מה ששימח מאוד את הנדרסון. ״שמחתי מכמות התגובות החיוביות, ובמיוחד כשקלטתי כמה נשים וגברים רוממו אחד את השניה לגבי הגוף שלהם. בגלל הגזרה הצנומה שלי אנשים לא חושבים שיש לי פגמים וגם לא חוסר ביטחון. רציתי להראות לנשים שאני בדיוק כמותן עם סימני המתיחה והעור העודף. אני יכולה לקבל את זה כי הבנתי שסקסי זה להרגיש בנח בתוך עורך. גוף של אמא הוא יפה, וכולנו סובלות מחוסר ביטחון".

@holly_n_avery me and my boo before the concert #atl #atlanta #drake #kayne #music

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on


לא תמיד היתה הנדרסון כה בטוחה בגופה. עד לפני מספר שנים לבשה רק בגד ים שלם לים, אבל עכשיו היא מרגישה מחוברת לגופה ומרוצה בו. ״הבנתי שלהיות מושלמת זה להיות בעלת פגמים״, היא מסבירה, וממשיכה להעצים את הנשים שעוקבות אחריה. ״עכשיו אני לובשת רק ביקיני. אם אסתיר את הבטן, זה אומר שיש לי במה להתבייש.

To them..I'm a superhero. They love me when I'm not lovable.. They think I'm perfect when I'm not perfect. They give me the strength to hold on... They are worth it. ❤ #family #love @mviiiphoto

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on


הנדרסון יוצאת להקליט ולהופיע בלונדון, לוס אנג׳לס ונאשוויל הקיץ, ומקווה לחוש יותר בנח על הבמה בזכות התמיכה האינטרנטית שהחשיפה הזו העניקה לה, וכך גם לטפס גבוה יותא בעולם המוזיקה ולהגשים חלומות. ״אני מקווה להיות כמה שיותר אמיתית שאפשר״, היא מבהירה. ״אני רוצה להיות מוזיקאית, אמא וגם בן אדם".

>> רווקה בת 34 עושה ילד לבד