קייטי פרי ידועה כאישה בעלת חוש הומור בריא. היא תמיד מוכנה לקפוץ לתוך תחפושת מוגזמת או לעשות ממנה צחוק, וגם עכשיו, בהריון הראשון המצופה שלה, עם הבויפרנד המקסים אורלנדו בלום, ניכר שלא איבדה את חוש ההומור. יכול אפילו להיות שהעובר שבבטן שלה, הצפוי להוולד בקרוב, ירש את אותו חוש הומור מפורסם ממש.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

בסרטון בו צילמה פרי את מסך האולטרסאונד בעת בדיקה שגרתית, הפנתה הרופאה את תשומת לבה לכך שהתינוקת מנופפת להן לשלום, ואז מפנה אליה אצבע משולשת. "כשהבת שלך עושה לך תנועה מגונה מהרחם, את יודעת בדיוק למה את נכנסת," כתבה, ואיחלה יום האם שמח לעצמה.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

צחוק בצד, נראה שהילדה הזאת עומדת ליהנות מאוד. לא רק שתגדל עם כפית זהב בפה, כבתם של שני סלבריטאים מיליונריים שאוהבים את החיים הטובים, אמא שלה תעשה הכל על מנת להצחיק ולעניין אותה. היא כבר עושה את זה. השבוע התארחו קייטי והכלב שלה בשידור מיוחד של רשת דיסני, ושרו שיר מסרט ׳דמבו׳ החדש. קייטי היא קייטי, ולבשה לכבוד האירוע תחפושת פיל גדולה, והלבישה גם את הכלב בתלבושת דומה.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

קייטי לא עוצרת לרגע, ורגע לפני שהיא הופכת לאמא, מוציאה סינגלים מתקליט חדש, ממשיכה לשפוט באמריקן איידול בטלביזיה ולוקחת חלק בעוד יוזמות ופרוייקטים. "אני לא יודעת בדיוק מה זה אומר להיות אמא," הודתה פרי בראיון למגזין פיפל, "אבל תמיד הרגשתי אמהית מאוד כלפי החברים שלי, המעריצים והצוות שעובד איתי. אני יודעת שכל זה עומד לעלות דרגה בענק."