נשיקה (צילום: יוטיוב)
אין בעולם אהבה כמו אהבה של בייבי | צילום: יוטיוב
בסקר ספונטני ומאוד לא פורמלי בזמן ישיבת מערכת, נפל דבר בישראל: זוגות ותיקים כבר לא מתנשקים. כלומר, הם כן - אבל מנשיקה לוהטת, רטובה וצרפתית כהוגן שאפיינה את תחילת הקשר - הנשיקות שלנו הפכו להיות חטופות וקצרות על הפה, או צדדיות בזווית השפתיים, ובמקרים רבים, הן מסתכמות על הלחי כמו נשיקה מדודה באירוע הבת מצווה מהצד של אבא. זה נשמע רע, אבל בפועל, אנחנו חיים עם זה בשלום. 

מה שכן, הנשיקות מהתינוקות שלנו הן סיפור אחר לגמרי. הן מלאות באמוציות, מלוות באנחות, צרחות שמחה, הן רטובות (מריור בלתי פוסק, אבל למי אכפת?), והן יותר מהכול - מגיעות מהעמוקים של הלב. לרגל ולנטיינ'ס שחל בשבת, הנה כמה מהנשיקות שכל אחד מאתנו, אבות ואמהות, ישמחו לקבל. 

התינוק הקנאי הזה לא ייתן לאף אחד להגניב לאמא שלו נשיקה, גם אם המתחרה המדובר הוא אבא שלו, בעל זכות הראשונים. ואם ככה זה עובד, אז על כל אחת מאבא – הוא ייתן אחת משלו. איך שלא יהיה, האמא הזאת היא בת מזל. הסרטון הזה רץ ברשת לאחרונה וכבר עומד על קרוב ל6 מיליון צפיות של מתיקות אחת גדולה.

הכוכב הכתום והכובש הזה הוא לא אחד שמתחמם בקלות. הוא צריך שכנוע קל ומשחק מקדים, אבל ברגע שהוא נכנס לרגע – הוא הנשקן הכי אינטנסיבי שפגשנו. דלגו לדקה 01:00 ותראו בעצמכם.

והנה נסיך צהוב שלא מבזבז זמן וישר הולך על הדבר האמיתי: הנשיקה הצרפתית הראשונה והלוהטת.

הנשקן הנדיב: מפנק את אמא, אבל בינינו – נראה שהוא הרבה יותר בעניין של הדודה.

התינוקת המדהימה הזה נוקטת בגישת הלפיתה והתקיפה: כמה שיותר חזק, ככה יותר טוב. כי נשיקות נותנים באהבה או לא נותנים בכלל. הכי 50 גוונים של מתיקות.

טוב, זאת לא בדיוק נשיקה אלא יותר כמו שימוש בסנטר אביו כנשכן להקלה על כאבי בקיעת השיניים. ועדיין, זה מרגיש לנו כמו הדבר הכי אוהב שיש.

אין כמו לנשק תינוקות. הם מתענגים ומתמוגגים על כל רגע, הצחקוק שהם משיבים לנו בתמורה לא נותן לנו מנוח ואם לא היינו צריכים להמשיך במטלות היומיום שלנו, כנראה שהיינו עושים את מה שהאבא הזה עושה בכל שבריר שנייה של חיינו.