גם אם אתה לא מאלה שיש להם זמן לצפות בסרטונים ויראליים שנשלחים אליכם במהלך יום עבודה, את הסרטון המדהים הבא פשוט אסור לפספס: מדובר בשתי דקות ו-49 שניות שממחישות את הקסם הבל יתואר שטמון בתאומים בני יומם בזמן אמבטיה ראשון. הסרטון שהועלה על ידי מישל רושה, אחות בבית חולים בצרפת, ב-8 בנובמבר הצליח לצבור כבר למעלה מ-6 מיליון צפיות ואפשר בקלות להבין איך זה קרה כל כך מהר.

בסרטו נצפים תאומים, בן ובת, חבוקים בעדינות אין קץ כשעיניהם עצומות ודומה שהם עדיין לא מודעים כמעט לעובדה שהם יצאו כבר מהרחם. אמם של התאומים ביקשה לשמור אותם אנונימיים, אך הם מזמן כבר כוכבים ברשת. הסיבה שהאחות פרסמה את הסרטון המדובר הייתה כדי להציג שיטה חדשה שהגתה של אמבטיה לתינוקות רכים שנקראת "ספא לתינוק" המיועדת לתינוקות עד גיל חודשיים. הרעיון הוא לגרום לקטנים לשמר את תחושת הרחם ולעשות להם אמבטיה במיכלים קטנים ועוטפים כשמים נוגעים בפניהם כמעט כל זמן האמבטיה.

אין תמונה
מדהים ומרגש עד דמעות. הכוכבים של הרשת
בסרטון, האחות אוחזת בקטנטנים המדהימים האלה ותומכת בגופם הזעיר בזמן שהם ישנים בשלוות רוח מעוררת קנאה. מעת לעת, היא נותנת לקטנטנים לשקוע קלות בתוך המים כשאפם ופיהם חשופים לאוויר ומאפשרים להם לנשום כראוי. לאחר מכן, היא מוציאה אותם ומניחה את שניהם על מגבת כששניהם ממשיכים לשמור על רוגע. הסרטון צולם כשהתאומים בני מספר ימים. היום הם כבר כמעט חוגגים חודש שמח.

בראיון שערכה האחות רושה, סבתא לשישה, לפני שנה, אמרה כי הרעיון ל"ביייבי ספא" נולד אצלה כאשר עשתה אמבטיה ונהנתה מהתחושה שהמים עוטפים את פניה. היא ניסתה זאת על ניובורן וראתה שזה גורם להם להתנועע כשם שהיו ברחם. לדבריה, היא עשתה לא מעט אמבטיות לקטנטנים עד שהעלתה סרטון. רק שווידאה שהתגובות תקינות ואין בזה דבר מזיק, חשפה את השיטה. "זה תמיד מדהים לראות כיצד התינוקות מגיבים לאמבטיה הזאת".

>> צפו: התינוקת שלא משאירה אף עין יבשה

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים