בניגוד למתופפים או גיטריסטים, נגני יוקלילי לא נהנים מהילה סקסית ולא נאלצים להיעזר במאבטחים כדי לסלק מעריצות נלהבות. אבל מי מכן שדווקא מעדיפה את הטיפוסים הפחות קשוחים ויותר ביתיים תימס לחלוטין מהסרטון הבא, שמראה איך יוקלילי אחד וקצת תושייה מרדימים תינוק צורח בידיו האמונות של אבא, המוזיקאי הלוהט.

ניסוי וטעיה הם הכלים המרכזיים של הורים לתינוקות. ככל שהתינוק קטן יותר יש אמנם פחות דברים שיכולים לגרום לו לבכות (בדרך כלל מדובר בענייני גזים, חיתול, עייפות או רעב) – אבל גם הרבה פחות ניסיון בזיהוי הגורם לבכי. גם שיטות ההרדמה של ההורים הולכות ומשתכללות ככל שהתינוק גדל, וכל הורה מפתח לעצמו תורת קרב שלמה, המבוססת על חישוב זווית משב הרוח מהמאוורר לעומת עצמת הרעש מבחוץ בחזקת עוצמת הנדנוד. יש הורים שנעזרים בכדור פיזיו (ומקללים את הממציא עם כל קפיצה שמשגרת אותות כאב לאורך עמוד השדרה הרצוץ שלהם), כאלה שלוחשים וטופחים, מנענעים בעגלה – ויש הורים שמגלים שיטה מוזרה אך מנצחת. הפעלה של מייבש שיער היא אחת הנפוצות, וכמוה גם הנחת חיתול טטרה על הפנים – אבל נגינת יוקלילי זכה היא באמת משהו שטרם נתקלנו בו.

לאבא המוכשר יש שם של סופר ויקטוריאני (די. אי וויטקור), והוא דווקא לא מנגן ביוקלילי למחייתו, אלא עובד כפרופסור זוטר באוניברסיטת אולד דומיניון שבוויומינג, ארה"ב. בתו התינוקת, אדה, התחילה להתמרמר ולהתלונן, ובלי להתבלבל הוא אלתר פתרון מנצח. אנחנו כמובן לא מבטיחים שאם תשקיעו בשיעורי יוקלילי, מנדולינה או משולש תצליחו להרדים את הילד שלכם בקלות כזו – אבל בהחלט לא יזיק לנסות. 

>> כשתוותרי על שנ"צ, הוא יישן 4 שעות: חוקי מרפי של אמא 
>> הפעוטה שעושה אלביס מושלם

>> לעוד מדריכים של הבייבי שלי