קייט מידלטון
שאפו עלייך
קייט מידלטון נראית מדהים. חודש ושבוע אחרי שהביאה לעולם את בנה הבכור, הדוכסית מקיימברידג' נראית טוב יותר משאפשר לדמיין. בבגדים פשוטים – כולל חולצה עם פסים לרוחב, אתגר מחשבתי וויזואלי עבור כל אישה, לא כל שכן אישה שטרם סיימה את משכב הלידה הרשמי שלה - אחרי ביקור בסופרמרקט המקומי (כאילו אין משרתים בעולם) ועם קופסת רפידות ההנקה המתבקשת מבצבצת מהסלים, מידלטון מציבה (שוב) רף לא הגיוני לבנות התמותה.

ג'סיקה סימפסון והילדים
ג'סיקה סימפסון משוויצה ובצדק
ג'סיקה סימפסון מציגה את הבייבי. אחרי שתי לידות צפופות למדי, ועם תוספת של כ-30 ק"ג בכל הריון הבא עליה לטובה, התפנתה ג'סיקה סימפסון להציג את התוצאות המתוקות: הבת הבכורה מקסוול והתינוק החדש אייס, שרק קצת יותר משנה מפרידה ביניהם. הבה נקווה שבכסף שקיבלה על הצילומים היא תשתמש בתבונה, ותשקיע באמצעי מניעה איכותיים יותר (אלא אם הצפיפות מכוונת, ואז לא נותר לנו אלא להסיר בפניה את כל הכובעים).

ביזי פיליפס לוקחת את זה באיזי. כמו רוב ההורים על הפלנטה, גם ביזי פיליפס חווה הורות קלה יותר ומלחיצה פחות בסיבוב השני. ההבדל? כמה מיליוני דולרים בחשבון הבנק, ויש לקוות שטעם שונה בשמות. לבת הבכורה של פיליפס קוראים בירדי-לי, לתינוקת החדשה כבר קוראים קריקט-פרל (צרצר-פנינה בתרגום חופשי) – אז לפחות שההורות תלך בקלות, כי את הכסף לפסיכולוג כנראה שהיא תצטרך לשלם עבור טיפול שונה בתכלית.

פרגי נובחת. כשזוגות מתכוננים ללידה הם עושים קניות, מסדרים את המחסן ואם הם משקיענים במיוחד: אפילו מכבסים את הבגדים של התינוק וממלאים את הפריזר. אבל רגע, ומה עם הכנה נפשית לכלב המשפחתי? פרגי (מהבלאק אייד פיז, כמובן) ובן זוגה ג'וד דוהמל מתכוננים במרץ ללידה, ונפגשו עם "הלוחש לכלבים", קואוצ'ר חיות מחמד בשם סיזר מילאן, כדי שיעזור להם להכין נפשית את כלבתם זואי לעובדה שבקרוב היא תיאלץ להתחלק בתשומת הלב של אבא ואמא.

סנוקי חולקת. ניקול ("סנוקי") פוליצי, כוכבת ג'רזי שור, הייתה מאז ומעולם מופת לטעם טוב ולאיפוק, והתכונה המבורכת הזו רק התעצמה כשגילתה את ייעודה האמיתי והרתה. החל מההתבטאויות על הציצים שלה בהריון, עבור בתמונות ההריון הצנועות – וכעת היא מפיצה לכל עבר את הרגעים המשפחתיים האינטימיים, והופכת את צעדיו הראשונים של בנה לויראליים. 

נורת' ווסט (צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן)
נורת' ווסט נחשפת | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן
נורת' קרדשיאן-ווסט נחשפת. התואר "ביישנית" הוא אולי האחרון - אי שם בין "מדענית אטום" ל"שומרת נגיעה" – שאפשר להשתמש בו עבור גברת קים קרדשיאן, במיוחד מאז חברה לאגדת הראפ קניה ווסט לזוגיות שכולה אושר מוחצן. את ההריון פמפמו השניים פומבית בכל הזדמנות, ולכן נותר העולם שבור והמום כאשר לקח לבני הזוג לא פחות מחודשיים תמימים לחשוף את הצאצאית המשותפת לאור הפלאשים. השבוע זה סוף סוף קרה – ותודו שאת אנחת הרווחה הקולקטיבית קשה היה לפספס.

ימית סול מדגמנת. כוכבת הילדים, שעובדת בימים אלו על ילד פרטי משלה, הגשימה את חלומה של כל הריונית (חוץ מלידה בלי תפרים), והצטלמה לקמפיין בגדי הריון. צילומי הריון מקצועיים ברמה הכי גבוהה למזכרת, המון בגדים והרשו לנו לנחש שגם לא מעט מזומנים – וכל זה עם בטן קטנה אך מרשימה במיוחד. 

אין תמונה
יפה לך הריון. ימית סול מדגמנת
ומזל טוב למיה דגן שילדה השבוע בת בכורה, אליענה בייקר הפכה גם היא לאמא בפעם הראשונה ושושי ושושה מהמירוץ למיליון עשו את זה בפעם השנייה, ושוב יצאה בת. 

>> הריון בדקה: לוקחת את זה בהליכה
>> צילומי הריון שונים ומקוריים

>>הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים