אין תמונה
הורדת שוט של עראק? הינשוף יאותת לך אם את יכולה להניק
תפרים, לילות בלי שינה, גזים, בקיעת שיניים - תינוקות מציבים להורים לא מעט אתגרים. למרבה המזל, יש לא מעט פטנטים מגניבים, שחוסכים זמן ומאמץ - ורובם גם נראים לא רע בכלל. הנה כמה מוצרים שמקלים להורים את החיים. 

לוח רוטט למיטה. במשך תשעה חודשים התינוק נע ברחם בטלטולים עדינים, ורובם מתקשים לוותר על העונג אחרי הלידה. אפשר לנענע אותם על הידיים עד שהן נושרות, אבל אם אתם בעניין של ללכת לשירותים, לנשנש איזה כריך או אפילו לישון, רחמנא לצלן, אתם יכולים להיעזר בלוח הזה, שמונח מתחת למזרן ומניע את התינוק בוויברציות עדינות. 

ינשוף לציצי. הורדת שוט עראק בברית של הנסיך? התפנקת על ארבע כוסות יין בליל הסדר? אם את רוצה לוודא ששאריות האלכוהול התנדפה מהחלב שלך לפני שאת שולפת ומניקה, את יכולה להיעזר בערכה הזו, שבודקת דגימה מהחלב שלך ומודיעה לך אם היא בטוחה לשימוש. 

מאריך כפית. בהתחלה הכל הולך חלק. פותחים את תחליף החלב, מודדים כפית ומכינים את הבקבוק. אבל ככל שמפלס האבקה יורד, וככל שכפות הידייים של ההורה גדולות יותר, איסוף האבקה הופך להיות מאתגר יותר... בדיוק בשביל סופי הקופסאות הגו את "מאריך הכפית" - מוט פלסטיק שמתלבש על ידית הכפית ועוזר להגיע לתחתית הקופסא בקלות.

בדיקת אזניים ביתית. חום, צרחות ובכי - האם זו שן? האם זה וירוס? או ששוב גברת דלקת אזניים באה לבקר? המכשיר הזה אמנם לא ייתן לכם מרשם לאנטיביוטיקה, וגם לא ירגיע את התינוק הצורח, אבל לפחות ייתן לכם אינדיקציה עם מה אתם מתמודדים הפעם. 

כפית 30 מ"ל. מכירים את הרגע הזה שאתם מסיימים מנה פלאפל, עדיין בא לכם עוד אבל אין סיכוי שתסיימו מנה נוספת, ולכן אתם לוקחים חצי מנה? גם תינוקות לא תמיד מסתפקים בבקבוק שנותנים להם, אבל חבל להכין שלם נוסף - מה גם שברגע ששפתי התינוק נגעו בפטמה, יש לכם בדיוק שעה להשתמש בבקבוק לפני שהוא צריך ללכת לפח. בדיוק עבור המצבים האלו - כמו גם עבור תינוקות קטנטנים, שעדיין לא אוכלים מנה מלאה - המציאו את "כפית 30 מ"ל", הגרסה התינוקית לחצי מנה פלאפל. 

אמבטיה ביונית. האמבטיה הזו היא מעין נוגד חרדה מפלסטיק: היא מעוצבת כך שהתינוק לא יכול להיחבל מהברז או מדפנות האמבטיה, יש לה מדחום צמוד שמוודא שלא תבשלו או תקפיאו את הילד במים ויש בה אפילו רמפה נוחה להשכבת התינוק, למניעת שיעורי הצלילה המסורתיים שהם כל כך אוהבים ליזום באמבטיות רגילות. 

מיטה נצמדת
עריסה צמודה למיטה. כיף לישון ככה
עריסה נצמדת. גם ההורה השקול והאחראי ביותר מוצא את עצמו לא פעם חובק את התינוק על הצד שלו במיטה. מטעמי בטיחות, מדובר בפוטנציאל לסכנה אמיתית. אבל הנוחות, הו הנוחות. זו הסיבה שמיטת תינוק נצמדת היא הפתרון האידיאלי להורה המותש. מדובר למעשה בעריסה לכל דבר, נטולת דופן ובכך מאפשרת הצמדה מלאה. בפועל, התינוק נותר בחלל משלו ולא "משתלט" על הטריטוריה של ההורה, הוא מוגן, והגישה אליו זמינה. מצוין לאם המניקה, אך לא רק. ניתן לרכוש מיטה כזו או להשכיר.

>> לעוד מדריכים להורים הטריים