כולם מסכימים על כך שעיטוף תינוקות מרגיע אותם. תחושת ההצמדה המוגנת כנראה מזכירה לתינוקות את תקופת העוברות הקסומה, שם ברחם, איפה שהיה מעט מאוד מקום לזוז, והורים מסביב לעולם מוצאים את עצמם בוהים שוב ושוב בסרטוני יוטיוב שמדגימים כיצד עושים מהתינוק לאפה.

View this post on Instagram

A post shared by The Auto Bay (@theautobay) on

ברוב חלקי העולם המערבי, הלאפה פחות מוכרת והרפרנס השגור לעיטוף הזה הוא של הבוריטו המקסיקני, לחם שטוח ודק, עם אותן בהרות בצק מעוררות תאבון. עכשיו הגיע הזמן למש-אפ המושלם: טורטייה-בייבי, שמיכת עיטוף המדמה בצק, בתוכה ניתן לארוז תינוק מתוק כמילוי מופלא לבצק, ולשלוח אותו לנמנם.

״התינוקות כל כך מתוקים, מהלחיים הורודות ועד לאצבעות הזכירות, שממש מתחשק לאכול אותם,״ כתוב בתיאור המוצר, שנמכר באמאזון ב-48 דולר. יש גם מוצרים משלימים, כמו כובע בצק קטן, עוד פריטים שמצטרפים לתמה המקסיקנית. הבד עדין ונושם, לא מתחמם, והמוצר עומד בתקנים המחמירים ביותר, מבהירה החברה, כך שלא מדובר בגג אלא במשהו שבהחלט ניתן להשתמש בו גם מעבר לתמונת האינסטגרם הצפויה והמקליקה.

המוצר מיועד לבני אפס עד ארבעה חודשים, ובעמוד המוצר מתלהבים הרוכשים, כשנדמה שרובם קנו את הפריט כמתנה לחברים. ״זו מתנה מצחיקה, כיפית, בלתי נשכחת, אבל מעל לכל היא פרקטית ותתאים לכל תינוק בוריטו קטן.״ אגב, למבוגרים חובבי הבצק שבינינו, שגם להם מתחשק לפעמים להתכרבל באיזו לאפה טובה וללכת לישון, מציעה החברה שמיכה באותו פרינט, בגודל מלא. אפשר לעשות מאצ׳י מאץ׳ עם התינוק.

View this post on Instagram

A post shared by Caitlin RachelSF, CA (@caitielady08) on