זה נשמע כמו משהו מתוך סרט שראינו המון פעמים, אבל אף סרט לא יכול להכין אדם לדבר כזה במציאות. אם מסן אנטוניו, טקסס, חוותה דרמה בלתי נתפסת לאחר שעשתה דבר אסור, שסביר להניח שלא תעשה שוב בחיים. האם נסעה אחרי חצות למרכול, רק כדי לקנות כמה דברים, והשאירה את התינוקת בת החודשיים בפנים, עם המנוע דולק. היא התכוונה לצאת ולחזור ברגע, ולהמשיך הביתה, אבל כשיצאה לא היו לא רכב ולא תינוקת.

המשטרה הגיעה לקראת אחת בלילה למקום, תחנת דלק ובה חנות קטנה, והאם, משתוללת מאימה וחוסר אונים, סיפרה להם את מה שקרה. למזלם של כולם, שיחה אנונימית התקבלה במשטרה מעט אחר כך, ובה דיווח על רכב נטוש שנמצא בצד הדרך, לא רחוק משם, ובו תינוקת. המשטרה מיד חשה למקום, ואכן שם היה הרכב, והתינוקת בתוכו, רגועה, ישנה ובטוחה, במושב האחורי, חגורה למושבה, כפי שהושארה בידי האם.

הגנבים גם הם אותרו מאוחר יותר בהמשך הלילה, מתחבאים מתחת לרכב כמה קילומטרים משם, אחד מהם, בן 36, הודה שהיה זה הוא שהתקשר להודיע על מיקום הרכב והתינוקת, האורחת הלא קרויה ששיבשה את מהלך השוד, ואולי גם את מהלך כל חייו מעתה והלאה. הוא עכשיו מואשם בנסיון לגניבה וגם בחטיפה, על אף שדי ברור שזו לא היתה כוונתו המקורית. החשוב הוא שהאם ותינוקה זכו לאיחוד מרגש, ושהאם הזו כנראה למדה את הלקח שלה.