כבר שנים אנחנו אומרים שאבות ואימהות לשלישייה צריכים לזכות בפרס, ועל כן אנו מעניקים בזאת לאב חמוד אחד מארה"ב את עיטור הכבוד: האב הכי יצירתי. ארול פטרסון, אב לשלישייה מנברסקה, מאס בלבזבז כל כך הרבה זמן מדי ערב על ניקוי בקבוקים יחד עם אשתו. הוא השתמש בידע שיש לו מתחומים שונים - ועלה על פתרון משגע: כל מה שצריך זה מנוע מקדחה, מברשת ניקוי וקצת חשמל. בעזרת טבילה קלה של המברשת בסבון, הבקבוקים מתנקים בזריזות ובכיף.

אשתו של ארול, כריסטי, התלהבה מהמכשיר החדש שיצר בעלה ותיעדה את הפלא. את התיעוד היא העלתה לפייסבוק, שם אף אחד לא נותר אדיש: מיליונים כבר צפו בסירטון ושיתפו אותו, וגם אנשים נטולי תינוקות הודיעו שיש להם שימושים אחרים להמצאה; מסתבר שהפטנט עובד גם עם צנצנות ובקבוקי שתיה מזכוכית, פלסטיק ומתכת.

המהירות חשובה במקרה של שלישיה, שאוכלת לא פחות מ-21 בקבוקים ביום. "התעייפתי מרחיצת עשרות בקבוקים," הודה ארול בראיון. "אנחנו מאכילים אותם שבע פעמים ביום, כל שלוש שעות."

ארול והשלישייה
ארול והשלישייה. מתוקים | צילום: פייסבוק

התינוקות, נטשיה, אריה וטריי, אמנם ממלאים את הבית בבקבוקים וחיתולים, אבל גם בהמון אהבה. "הם גדלים נורא מהר, וזה הנורמלי החדש מבחינתנו," אומר ארול.

"אף פעם לא משעמם איתו," מודה האם והאישה התשושה והמרוצה, כריסטי. "כשחזרתי הביתה וראיתי אותו עשה את זה צחקתי נורא, ואז רציתי לצלם. משהו להראות לילדים שלנו כשהם יגדלו, בשביל הכיף."