מתרגשים רק בחתונות עם זיקוקים, בולע אש, להקת שופרים ורקדניות בטן? אהבתם את הבת-מצווש? אז עכשיו קבלו את הדור הבא של האירועים המושקעים: הברית מילוּש.

הכניסה האקסטרווגנטית והשנויה במחלוקת של תינוק למסיבת הברית שלו קשור למכונית חשמלית, הציבה רף חדש של ריגושים לחוגגים. האירוע זכה ללא מעט ביקורת מהגולשים ברשת על היותו, איך לומר, לא הכי בייבי-פרנדלי בעולם. כדי שתקבלו פרופורציות, אספנו כמה מאירועי התינוקות הכי מושקעים, הזויים ויקרים שאפשר למצוא. הכינו את פנקסי הצ'קים.

1. בייבי שאוור מהחלומות

בחירת צבעים מדוייקת ואלגנטית של ורוד וחום, כיבוד שמורכב ממאפי גורמה מעוצבים וכמובן: עוגה בגודל של דירת שלושה חדרים, מקושטת בסרט עצום מבצק סוכר. התינוקת הזו עדיין לא נולדה, וכבר עורכים לה מסיבה שרבים מאיתנו לא נעשה גם בחתונת הזהב שלנו. הבייבי-שאוור, מסיבת שנערכת לפני הלידה כדי שהאמא תספיק להחליף את כל המתנות עוד לפני שהיא צריכה להיסחב לקניון עם סלקל, היא כר פורה להשקעה ולפזרנות. באופן מפתיע, הישראלים הם לא אור לגויים בעניין הזה (בגלל הפחד היהודי המובנה מעין הרע), אבל אפשר רק לדמיין אילו הפקות היו מרימים אחינו בציון אם מסורת הבייבי-שאוור הייתה משתרשת כאן.

2. לא התבלבלתם: מדובר בברית

פתיחה של מסע בין כוכבים, אפקטים מיוחדים בסרטון, תלבושות אותנטיות וקרחנה שלא מביישת מסיבת טבע. בהמשך יש גם סלואו של ההורים, קלוזאפים דרמטיים על החוגגים שרוקדים כאילו אין מחר, זיקוקים – ורק דבר אחד חסר. מישהו יודע איפה התינוק?

3. ועוד ברית מושקעת

כגודל המסיבה, כך גודל התיעוד. העריכה, הסאונד והאפקטים מעניקים לוק מטורף לאירוע. הסרטון הזה, לולא התינוק ברקע, יכול היה להיראות בקלות כמו סרט חתונה מן המניין, עם זיקוקים, שמלות ערב מושקעות ואפילו טקס כניסה לחופה (או לכיסא אליהו, במקרה הזה).

4. הכינו את השופרות וסוסי הפוני: צ'רלי בת שנה

 

בטוח שאחרי המסיבה הזו נשארו להורים של צ'רלי הקטנה חברים. אחרי שהכריחו אותם לבוא בלבוש ורוד ולבן (כדי שיתאימו למפיות ולקאפקייקס, דא!), הסתלבטו על הילדים שלהם בסרטון המנציח את האירוע וסיכנו את חייהם כשהביאו עדר פונים לחצר – יכול להיות שהחברים יחפשו חברים חדשים, כאלה שעושים יום הולדת עם כמה חטיפים בפארק.

5. מה קרה? הילדה בת שנה

לגברת הקטנה הזו יש הורים מאוד משקיענים. קליפ יום ההולדת כולל מעין "מיני חיים שכאלה", תיעוד של ההכנות (כולל בחירת שתי שמלות. גלית לוי כבר בלחץ) וכמובן רצף צילומים מטורף מהאירוע. חוץ מצילום השאריות בסוף, שפוגם באלגנטיות של האירוע, בהחלט מדובר בהפקה שראוייה לכל השבחים.

6. ולא הצלחנו להתאפק: יום הולדת שנה לבת של טורי ספלינג

סטלה, הבת הקטנה של טורי ספלינג, חגגה את יום הולדתה הראשון בסטייל. מתקני ג'ימבורי עצומים, סוסי פוני, פיות שרוקדות בין האורחים ואפילו עמדה מתוקתקת להכנת פיצות. עם קצת מזל, בימי ההולדת הבאים היא כבר תחגוג במסיבת בוטוקס, כמו אמא והחברות שלה.

מצחיק: מה קורה כשמפגישים בין התינוק החדש וחיית המחמד המשפחתית?