תינוק חמוד (צילום: mschalke, Istock)
תתחילו להתארגן. הולנטיינז דיי עוד רגע פה | צילום: mschalke, Istock

אז נכון שעבורכם הילד שלכם תמיד יהיה הילד הכי מיוחד בכל העולם כולו, אבל מה אם תוכלו לדאוג לכך שיהיה משהו שיבדיל אותו מכל שאר הילדים עוד לפני שהתרחשה ההפריה? הורים שאפתניים במיוחד שמעוניינים לכוון לכך שילדם יוולד בתאריך יוצא הדופן 11.11.11, כדאי שתתארגנו בהתאם. ה-14 בפברואר, הידוע גם כחג האהבה הנוצרי ולנטיין דיי, יספק לכם את האפשרות למחווה הרומנטית האולטימטיבית.

גם תאריך מיוחד, גם אופי מיוחד

"בהחלט מדובר בסיכוי גבוה לתוצאה הזאת", אומר ד"ר ג'יימס גריפו, פרופסור לגניקולוגיה מהמרכז הרפואי לאנגון בניו יורק. "עבור נשים שמבייצות באמצע החודש, תאריך הלידה המיועד יהיה 7 בנובמבר, אבל רוב הנשים, בעיקר אם זו לידה ראשונה, נוטות ללדת כמה ימים אחרי התאריך. לדעתי השנה יהיו לא מעט תינוקות שיוולדו בתאריך היפה הזה, כי חג האהבה הוא אחד ממוקדי ההתעברות הידועים של השנה".

כדי להעריך מה יהיה אופיו של אותו ילד שיוולד בתאריך המיוחד, פנינו לציונה אבירם, נומרולוגית, מומחית בתחום הזוגיות, המשפחה ומערכות יחסים. "הדבר הראשון הבולט אצל ילד שייוולד בתאריך זה, הוא האיזון בין הצד הנשי והגברי שבו. תהיה לו יכולת להפיץ ידע והוא יהיה בעל אינטואיציות גבוהות מאד; הוא ידע לאזן בין הצרכים שלו לצרכי הזולת, ירדוף צדק חברתי ואידיאליזם, ויהיה מחובר לרצון הנשמה שלו. כל זה ישתלב נפלא עם הייעוד שלו בחיים (מספר 8) שבעצם מאפשר את מימוש העוצמה האמיתית שבו על ידי איזון בין חומר לרוח. תהיה בו המון נתינה לקהילה וכח סבל חזק. ההכרה החברתית תהיה מאד חשובה לו, והוא ידע לארגן מטרות חברתיות בצורה נכונה ובלי שום פחד מכשלון. בפן השלילי יותר, עלולים להיות אצלו קונפליקטים מאוד חזקים בין השכל לרגש וחוסר שלמות פנימית. גם מערכת העצבים שלו תהיה מאד רגישה".

סיכוי של אחד ל-50 מיליון

מישהי שיודעת דבר או שניים על העניין היא ברברה סופר ממישיגן שילדה שלושה ילדים בתאריכים המופלאים 08.08.08, 09.09.09 ו-10.10.10. ילדיה של סופר לא נולדו בתאריכים המיועדים אלא כמה ימים אחריהם. על פי המומחים, הסיכוי שדבר כזה יקרה פעם אחת הוא 1 ל-250,000 אבל שלוש פעמים ברציפות זה כבר 1 ל-50 מיליון. מצד שני ישנו גם הגיון, מאחר שבני האדם אוהבים ליצור דפוסים בחייהם. "זה אולי נראה כמו עניין נדיר שיד הגורל מעורבת בו", אומר ד"ר גריפו. "אבל ההורים האלה עשו מה שצריך כדי שהדפוס יחזור על עצמו". כשנשאלה סופר לאחרונה האם היא מתכוונת להמשיך את הסדרה, הודיעה שלא. שלושה ילדים מספיקים לה, והיא מפנה את הבמה למישהי אחרת שתתחיל שושלת מספרית משלה. קדימה, חבר'ה. לעבודה.

>> רוצים לבחור את מין העובר? כל השיטות