אין תמונה
הכי מבוקש בבנק הזרע. בן אפלק

הנקודה הקריטית ביותר בבחירת תרומת זרע היא איסוף ושקלול הנתונים של התורם.
אבל עזבו אתכם מאינטליגנציה או מרמת הכנסה, מה שחשוב באמת זה שהרך הנולד יקבל זוג עיניים כחולות ומטר שמונים של גוף מסוקס; תעשיית תרומות הזרע הולכת ומשתדרגת, ועכשיו קבלו בנק זרע חדש בנוסח הוליווד, שמציע שירות חדש ומסקרן המאפשר לדעת באופן מדויק יותר איך נראה תורם הזרע.

תגית הוליוודית לכל תורם

איך זה עובד? ליד הפרטים של התורם מופיע שמו של המפורסם לו הוא דומה. אם אתם לא יודעים במי מדובר, תוכלו להקליק על לינק שיקשר אתכם לתמונות של הסלבריטי ולמידע עליו. השירות נקרא CCB donor Look-A-Likes והוא מוצע על ידי בנק זרע הממוקם, איך לא, בלוס אנג'לס.

סקוט בראון, מנהל יחסי הציבור של המקום, מעיד כי השאלה הנשאלת ביותר לגבי התורמים היא בנוגע למראה החיצוני שלהם, ולכן לכל תורם מסוקס הוצמדה תגית הוליוודית כלשהי. "מכיוון שאסור לנו לפרסם את תמונתו של התורם, החלטנו שכשירות לנשים, נעלה תמונה שדומה לו", הסביר בראון.
מדד הדמיון נקבע על ידי צוות של בנק הזרע, ובינתיים נכללים במאגר תורמים שדומים לג'ייק ג'ילנהול, קיאנו ריבס, ראסל קרואו, דיוויד בקהאם ועוד.

הבנק השקיע חודשים רבים בהתאמת מאגרי הנתונים לרשימות של ידוענים שונים. יחד עם זאת, האתר מדגיש כי נתוני הדימיון השונים אינם מבטיחים זהות מוחלטת לפיגורה המפורסמת, ובוודאי שאינם מבטיחים שהתינוק העתידי ייראה כמוה.
האתר אינו מכיל תמונות של סלבריטאים אלא מציג קישורים לתמונות שלהם בגוגל. לפי מספר החיפושים, עד כה הדרישות הרבות ביותר היו לתורמים שדומים לבן אפלק.