"האישה הכי פורייה בבריטניה": אימוג'ן בנהאם רק בת 30 – וכבר הספיקה ללדת שמונה ילדים. בין 28 מכונות הכביסה שהיא מפעילה ו-210 הארוחות שהיא אורזת מדי שבוע, שיתפה האם העסוקה את ה"מירור" הבריטי באהבתה לתינוקות וגם בחיבתה לדבר המבעית נשים רבות – לידה.

"אנשים חושבים שאני משוגעת, אבל אני ממש אוהבת להיות בהיריון. אני אפילו אוהבת ללדת", שיתפה אימוג'ן, שמאז 2009 לא עברה יותר מעשרה חודשים רצופים בלי להיות בהיריון. "אני אוהבת להרגיש אותם גדלים בתוכי ואת הרגע שאני משכיבה אותם על החזה שלי". בעשר השנים האחרונות נולדו לזוג בנהאם שבע בנות ובן אחד. הלידה השביעית קרתה בכביש המהיר, בדרך לבית החולים, כש-6 הילדים האחרים ברכב.

אימוג'ן מתגאה שמצאה את הנוסחה להתנהלות במשפחה מרובת ילדים: חמש הבנות הבכורות מתגוררות בחדר עם שתי מיטות קומתיים ומטת יחיד; שני הפעוטות חולקים חדר קטן; והיא ובעלה פיטר בן ה-52 ישנים עם הפעוטה טייז'ה. בכל יום מתעוררת אימוג'ן בשעה 05:30 בבוקר, ופיטר, שעובד לרוב בלילות, ישן 4 שעות בלבד כדי לעזור כמה שאפשר.

"יש לנו שגרה מסודרת. אני מתעוררת מוקדם מאוד כדי להכין ארוחות לבית הספר ומכינה את התלבושות האחידות. פיטר ישן משמונה בבוקר ועד 12 בצהריים, אז אני מורידה אותם וממשיכה לסידורים. אנחנו שותים תה ב-16:30, ואז נכנסים לרוטינה של מקלחת, שיעורי בית וטלוויזיה. הילדים הולכים לישון ב-19:30, ואז יש לי זמן לעצמי".

למרות מה שהסובבים אותם חושבים, לבני הזוג אין יותר מדי זמן לאינטימיות. "אני אפילו לא יודעת איך עשינו את השניים האחרונים. יש לנו מזל אם אנחנו מצליחים לעשות את זה פעם בחודש. אני חושבת שאני פשוט מאוד פורייה".

גם בתם הראשונה לא הייתה מתוכננת: הם נכנסו להיריון שלושה חודשים בלבד אחרי שהחלו לצאת. "זה היה שוק, אבל כבר היינו מאוהבים והייתי מאושרת", סיפרה אימוג'ן. שלושה חודשים בלבד אחרי הלידה, בגיל 20 בלבד, היא נכנסה להיריון בשנית. "לא חשבתי שזה יקרה כל כך מהר. לא היה קל להיות אמא צעירה, אבל מאז הפקדנו את זה בידי הגורל. כל פעם שאני יולדת, אני רוצה לעשות עוד אחד. אני שונאת את המחשבה שאין לי תינוק בבית".

אימוג'ן מעולם לא לקחה משככי כאבים בזמן הלידה. "החלטתי מזמן שאני לא רוצה להשתמש בתרופות. אנשים חושבים שאני משוגעת, אבל אני באמת אוהבת ללדת. ברור שזה כואב – זה יותר כואב ככל שעושים יותר ילדים – אבל זה גם הופך להיות מהיר יותר".

למרות הלידות הרבות, האם העסוקה מדווחת שהצליחה לשמור על הגזרה – ואפילו לחמוק מסימני מתיחה. "המידה שלי לא השתנתה יותר מדי לאורך השנים", היא אומרת, "אבל זה כנראה כי אני כל הזמן רודפת אחרי הילדים".

מאחר שהיא ילדה כל כך הרבה פעמים, אימוג'ן מודעת לכך שכל לידה נוספת חושפת אותה לדימום מסכן חיים. "זה מדאיג. לפעמים אני תוהה אם אנחנו מתגרים במזל. זו הסיבה שנעשה עוד שניים ולא יותר".